• Čerstvé
ETHIN Štěně Letní Oblečení, Malý Pes, Kočka Šaty Fashion Dog Party Svatební Oblečení Černé Štěně Princezna Šaty XS -XL Velikost

ETHIN Štěně Letní Oblečení, Malý Pes, Kočka Šaty Fashion Dog Party Svatební Oblečení Černé Štěně Princezna Šaty XS

Kč 91.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Štěně Letní Oblečení, Malý Pes, Kočka Šaty Fashion Dog Party Svatební Oblečení Černé Štěně Princezna Šaty XS -XL Velikost
Toto oblečení je pro štěně,kotě nebo malá domácí zvířata,podívejte se prosím na naše velikost, než si objednáte
Velikost : XS S M L XL
Barva : Černá
Styl : šaty
Balíček včetně
1*pes šaty
Prosím, vyberte správnou velikost před cílem,nebo jakékoli pochybnosti, prosím, kontaktujte nás svobodně
Přepravní informace :
Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.
Výuka : doba přepravy je závislá na kupujícího 's celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.
Po-prodejní servis :
Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské způsoby takto :
1 Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.
2 Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.
3 kvalita Výrobků zpracování programu :
1). Kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.
2). Je-li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10 USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující don't v plánu udělat novou objednávku v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.
Zpětná vazba :
1 Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.
2 Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu, aby si později.
3, Kontaktujte nás e-mailem nebo naše obchodní manažer : cn1000658066, před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve.
Doufám, že si nakupování s námi!

Vlastnosti

Velikost:
XS, S, M, L, XL
Typ:
Psi
Vzor:
Solidní
Sezóna:
Letní
Značka:
ETHIN
Materiál:
100% Bavlna
Typ:
Psi šaty
Délka:
XS S M L XL
Použitelný Psí Plemeno:
Malé a Střední Pes
barva:
Černá

Nejlepší nabídky v této kategorii