• Čerstvé
2017 NOVÉ FCFB 3K sedlovka matné +lesklé zlato zpět 0mm carbon fiber seat tube uhlíku seat top sedadlo cyklistické části

2017 NOVÉ FCFB 3K sedlovka matné +lesklé zlato zpět 0mm carbon fiber seat tube uhlíku seat top sedadlo cyklistické

Kč 689.00
Kč 820.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

6x350/400mm
hmotnost 189g (31. Hustota asi o 1,5 až 2,0 gramů na krychlový centimetr, což kromě původní drátěné konstrukce, určena hlavně karbonizace teplota.111 mm (200 g) a 0. Uhlíkové vlákno je uhlíkový materiál se silnou pevnost a vlákna, měkkosti a obrobitelnost. Uhlíkové vlákno "mimo měkké uvnitř, jen", kvalitní hliníkové než světlo, ale síla je vyšší než železa a oceli, a má odolné proti korozi, vysoký modul vlastnosti vojenské a civilní aspekty národní obrany jsou důležité materiály. Je vyroben z listového grafit microcrystal a jiných organických vláken, podél axiálního směru vláken hromadu, karbonatace a graphitization z mikrokrystalického grafitu materiálu.90) paralelně ke směru vláken a pozitivní (32-22) kolmo ke směru vláken. Uhlíkových vláken koeficient tepelné roztažnosti a jiných vláken, má vlastnosti anizotropie. Carbon fiber je široce používán v budování mostů a tunelů a další konstrukční typy, strukturální tvar výztuže opravy a seismické výztuže a uzel struktury výztuže. Uhlíkových vláken používaných v denní potřeby, jako jsou audio, Yuba, ohřívače a jiných domácích spotřebičů a mobilních telefonů, notebooky a jiné elektronické výrobky můžete také vidět uhlíkových vláken obr. distribuce uhlíkových vláken doplňky, řidítka, sedlovou trubku, představec, kompletní nabídku sedel, cena je přiměřená. Uhlíkových vláken tkaniny s vysokou pevností, malá hustota, tenké tloušťky, základní nezvyšuje hmotnost a vyztužení průřezu součásti velikost. 40% z světa 's uhlíkových vláken tyče jsou vyrobeny z uhlíkových vláken. Tepelná vodivost klesá s rostoucí teplotou a je negativní (0. O použití Po zakoupení výrobků v důsledku nesprávné instalace nebo neodolatelné přírodní destruktivní (jako jsou silné srážky,.6x400mm)
barva pouze stejný jako obrázek barva žádné jiné barvy
pokud budete potřebovat žádné logo můžeme udělat
Čepel typu sedlové trubky, minimalizovat odpor, aby se vám více komfortní jízdu
Uhlíkových vláken (CF) je nový druh vláken materiálu s vysokou pevnost a vysoký modul pružnosti vláken s obsahem uhlíku nad 95%. Uhlíkových vláken tkaniny, také známý jako uhlíkové vlákno tkaniny, uhlíkové vlákno tkaniny, uhlíkové tkaniny, uhlíkové vlákno tkaniny, uhlíkové vlákno pás, uhlíkových vláken list (prepregu hadříkem). Hmotnost je nejlehčí 1 K uhlíkové tkaniny, uhlíkové vlákno, rám kola, stativ, základní použití 3 K uhlíkové tkaniny. To má nejen vlastní vnitřní vlastnosti uhlíkových materiálů, ale také měkkost textilní vlákna mohou být zpracovány, je nová generace posílení vláken. [11] Tři důležité aplikace ve sportu jsou pálky a rakety rámy. síla, re-kredit, aby smlouvy, pro zajištění kvality výrobků, různé provozní vlastnosti a zásady malé zisky, získat důvěru našich zákazníků.
Dongguan City Star Yao Jízdních Kol Bicycle Co. Obecně po vysoké teploty graphitization 3000 , hustota až 2,0 g na krychlový centimetr. Uhlíková vlákna má pevnost v tahu asi 2 až 7 GPa a pevnost v tahu, modul pružnosti asi o 200 až 700 GPa. Spolu s jeho lehký, jeho hmotnost je ještě lehčí než hliníkové, méně než 1/4 z oceli, železa je 20 krát silnější než síla. 1 K uhlíkových vláken trubky v důsledku stupeň z uhlíkových drátů, pryskyřice složení, hustota uhlíkové tkaniny, lití tlakové a teplotní procesy jsou velmi striktní, 1 K uhlíková tkanina cena je 3 K uhlíková tkanina 3 krát.
Dongguan City Star Yao Bicycle Co. rozdělení jízdních kol uhlíkových vláken doplňky, řidítka, sedlovou trubku, představec, sedlo-prodej spotřebního trhu, spotřebitelé mají vyšší status, společnost se sídlem s mnoha prodejci a agenti dlouhodobé a stabilní vztahy spolupráce. Dvě tloušťky jsou k dispozici : 0. Měrné tepelné kapacity uhlíkových vláken je obecně 7. Uhlíkové vlákno se používá také v vodáctví, veslování a jiné vodní sporty. Specifický odpor z uhlíkových vláken závisí na typu vlákna, a při 25 ° c, high modulus je 775, a high-pevnost uhlíkových vláken je 1500 na centimetr. Uhlíkových vláken tkaniny je jeden způsob, jak produkty z uhlíkových vláken, obvykle 12 K carbon fiber silk tkaní.
Dongguan City Star Yao Jízdních Kol Bicycle Co. Další sportovní aplikace zahrnují hokejové hole a lyžařské hůlky. Odhaduje se, že výroba bat každý rok na 34 milionů.
Komoditní Závazek FCFB FW store je jediná značka, Alibaba obchod vlajkové lodi, jsme slavnostně slíbit, Všechny výrobky jsou autentické, v obchodě koupit zboží jsou poskytovány po-prodejní servis. Uhlíkové vlákno je nový druh materiálu s vynikající mechanické vlastnosti. Uhlíkové vlákno je jedním z hlavních uživatelů z uhlíkových vláken v oblasti sport a volný čas, jako jsou golfové hole, rybářské pruty, tenisové rakety, badmintonové rakety, jízdní kola, lyžařské hole, snowboardy, windsurfing stožáry a plachtění trupy.

Vlastnosti

Průměr:
30.9 - 32.0 mm
Délka (mm):
250 - 400 mm
Materiál:
Uhlíkových Vláken
Značka:
FCFB

Nejlepší nabídky v této kategorii