• Čerstvé
OLY Plameňáci Kolo Pryskyřice Vrtačky obrazy diamond Evropa Styl mozaika obrázky Řemesla diamand vyšívání diamond Vyšívání

OLY Plameňáci Kolo Pryskyřice Vrtačky obrazy diamond Evropa Styl mozaika obrázky Řemesla diamand vyšívání diamond Vyšívání

Kč 70.00
Kč 138.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vážení přátelé, z důvodu malé velikosti není úžasné, to 's jen pro zábavu dětí a praxe nováčky. Můžete se také nechat nám meesge pokud chcete větší velikost, nebo máte nějaké další otázky. A pokud chcete, obecný pohled na vliv každé velikosti, následující obrázek je pouze pro referenční účely. Výrobní proces je jednoduchý, můžete vytvořit krátký čas na dokončení. Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající tištěné číslo na plátně.
[DIY diamantový malování charakteristické]
1. Pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání. S cílem vytvořit dokonalé diamantové malby, kresby dát dohromady na jednom místě, každý řádek symboly nemají zůstat přilepená diamanty. Pokud se budete držet diamant na špatné oblasti na obraze, odstranit diamond s pinzetou. Zákazníci, kteří si především chtějí úžasný efekt, vyberte si prosím velké velikosti. Odhalit páska výkresu výše, uvidíte spoustu symbolů odpovídající barevné kódování. Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant čerpat speciální nástroje. Použijte kulatý konec pera držet diamant a lehce stiskněte dolů k odstranění další cement. DIY diamantový čerpat osobu jakéhokoliv věku může být provedena, protože, včetně dětí, členů rodiny a tak rodina více v teple. Vložte kulatý konec tečkování pero do tečkování cement (push těžké udržet cement v místě). Prodej diamantových obraz je prodán žádné problémy s kvalitou není návratu. DIY malování diamond je vynikající dát do přátel a blízkých vyjádřit přání všeho dobrého do podíl. Podle odpovídající barvy kódované svorky odpovídající pryskyřice vykládané diamanty. po dobrém boji, zbytek mezeru na lepidlo odpovídající symboly diamanty. Po dokončení, lehce stiskněte dolů na diamanty s rukou nebo knihu, aby zajistily, že diamanty jsou pevně připojeny.
Vážení, dávejte pozor! Prodali jsme diamantové obrazy jsou semi-hotový výrobek neobsahuje rám!
Prodali jsme diamond malování materiál je pryskyřice, celý mozaikové vzory jsou vyvrtané s pryskyřicí diamond, základní mapu s lepicí fotografický papír. Roztrhat částečné filmu a místo diamantu na plátně podle odpovídající číslo. DIY diamantový malby mohou být použity k výzdobě rodinné pokoje, aby život více harmonický. Výkres musí být udržovány v čistotě, Jinak, lepicí síla je ovlivněna. Neprodáváme náměstí diamond. Snížit dobrý obrázek o kresby držet seřazené pole montované na rovině hmotné výše. Spojek je třeba naplocho na hezké, nemají trhliny. Náměstí diamond není krásné a snadno padá Většina našich malování je kolo vrtačky diamonid malování cross stitch prodáváme velikost obrázku . K dokončení dobrý diamond kreslení, dát to ve vašem výběru vhodného rámce (restaurace neposkytuje rámec).
Obvykle, komplexní barevné picutures s jemnými detaily potřebujete větší velikost jak vyjádřit to 's detaily. Diamanty zůstávají lepkavé žvýkačky těsnost. DIY diamantový malování může pracovat a učit se, jak snížit stres, emocionální úprava, aktivní myšlení, zvýšit sebevědomí. Zobrazit pryskyřice, diamant barva, uspořádány v pořadí kódování.A tam je rozdíl mezi velikost plátna a velikost obrázku. DIY produkce může zažít pocit úspěchu, schopnost a vytrvalost pěstovat trpělivost, seniory a děti jsou vhodné.
[DIY Diamantový malování výrobní kroky]
1. Produkt rozměrech uvedených v popisu výrobku v pryskyřici vrtačka pro profesionální tovární sériové výroby, ale také malé, je nevyhnutelná, vadné vrtačka, Děkuji za pochopení! S pryskyřicí diamond bude víc s více než 30%, méně vrtání jev obecně nezobrazí, prosím, buďte ujištěni, nákup. Pokud tam je špína přilnavost může ovlivňovat s nízkou teplotou masivního železa.
- Značka : OLY Cube Diamond Malování -Funkce : Kolo diamond malování -Materiál : 2,8 mm Kulaté Pryskyřice Diamond -Barva Množství : 30-45 Barvy-Použití : Domácí/Hotel/Kancelářské Dekorace,Jedinečný Dárek -O Vrtání : 100% Plné Drill-O Rámu : Bez Rámu, Po dokončení potřebné pro přilnavost na místní koupit Rám -Plátno Balíček : Roll up , Vyhnout se Záhyby -Balíček Zahrnuje : Plný vrták diamond , potištěné látky, nástroje O diamant množství : 20%~30% větší množství diamant, absolutní vysloví Všechny naše diamantové obrazy jsou kulaté diamond. Navrhl, že jeden typ pryskyřice diamond jeden soubor dokončen rychleji. To, co 's více, prosím, otevřeně spor o vliv malé velikosti jsme vyhrál 't vzít žádnou zodpovědnost.

Vlastnosti

Velikost:
30x30cm, 60x60cm, 20x20cm, 40x40cm, 50x50cm
Značka:
Oly
Použití:
Obrazy
Styl:
Evropa
Materiál:
Pryskyřice
Vzor Typu:
Zvíře
Diamantový tvar:
Kolo
Formulář:
trojrozměrný
Vkládání Oblasti:
Plné
Vnější Obal:
Barevné Krabici
Plátno Způsob Balení:
Srolované
Rám:
No
Počet Barev:
30-45
nástroj:
Bod vrtačka pero,Nudné bláto,jídlo.
Diamond malování Nastavit Typ:
diy Diamantový malování Téma
Kit Výšivky Metoda:
Plné Vyšívání Typ
Typy:
3D Diamond Vyšívání, Vyšívání, Malování Cross Stitch
Velikost:
See Details
Použití:
samolepky na zeď home dekorace
Model Číslo:
LL166
Typy 1:
Diamond Malování Cross Stitch
Typy 2:
diamond výšivky
Typy 3:
Diy Vyšívání Soupravy

Nejlepší nabídky v této kategorii