• Čerstvé
Z nerezové Oceli, Vysoká Rychlost, Přímý Pohon Rotační Lamelové 2xz-1 vakuové čerpadlo

Z nerezové Oceli, Vysoká Rychlost, Přímý Pohon Rotační Lamelové 2xz-1 vakuové čerpadlo

Kč 8180.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


2 XZ-1 elektrické vakuové pumpy
Funkce 2 XZ vakuové čerpadlo se používá k extrakci plynu z uzavřené nádoby. To může být použita samostatně nebo jako pre-čerpadlo pomocné čerpadlo, difuzní vývěvy, molekulární vývěvy, atd. To je široce používán pro elektrické vakuové zařízení, výroba, výroba z termosky, vakuové svařování, tisk, atd. Má malý objem, kvalitu osvětlení a nízkou hlučnost. Parametry
Model : 2 XZ-1
Extrakce Rychlost : 1 L/S
Rychlost Otáčení : 1400
Napájení : 380 V / 220 V /110 V
Napětí by mohlo být 110 V/60 Hz, 220 V/50 Hz nebo 380 V (volitelné). Ve výchozím nastavení, budeme loď výrobek s napětí a kmitočet standardní v zemi příjemce. Pokud potřebujete něco jiného, prosím, pošlete nám zprávu. Přepravní Podmínky
1. Všechny položky budou odeslány do kupujícího na dodací adresu v rámci zpracování době po obdržení jasné platby. Většina našich výrobků bude loď do Spojených Států, Spojené Království, Kanada, Francie, Německo, Austrálie atd. Můžete, kontaktujte nás na e Bay zprávu, pokud jste nemohli najít vaše země přepravní náklady.
2. Celkové dodat čas zahrnuje čas zpracování a lodní čas, prosím, zkontrolujte si to před nákupem. Uveďte, prosím, správnou dodací adresu a telefonní číslo pro expresní doručení do vašeho domova. Přepravní čas velmi závisí na účinnosti lodní dopravce (USPS, EMS nebo Fed Ex express service). Pokud váš položka nedorazí včas, prosím neotvírejte případě ale okamžitě nás kontaktujte pro další pomoc. Obecně platí, že většina zboží bude dodáno v rámci celkového dodat čas. Celkové dodat čas = Doba Zpracování + Poštovné Čas, Doba Zpracování 7 pracovních Dnů Dodací Doba 7-15 pracovních Dnů (Urychlené Lodní dopravy : Fedex, DHL nebo UPS) 15-20 pracovních Dnů(Standardní Doprava : EMS nebo Speciální Line) 20-30 pracovních Dnů (EMS pro Rusko nebo Jižní Amerika) 20-40 pracovních Dnů (E-balíček)
Platba Můžeme přijmout Pay Pal a další platební metody. Pokud se setkáte s platbou problém, pošlete nám zprávu a my vám rádi pomůžeme. Prosím, potvrďte vaši dodací adresu při platbě. Platba se očekává, že do 7 dnů od aukce blízko. Pokud potřebujete více času, prosím, dejte nám vědět do zpráv.
Návrat Politiky
1. Jak vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou a cílem, budeme se snažit vyřešit všechny vaše problémy, dokud nebudete spokojeni. Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud nejste spokojeni s bodem, nebo položka je vadný, nebo položky velikost nevyhovuje, nebo obdržíte nesprávné položky, atd. Pomůžeme vám vyřešit všechny problémy, jak nejlépe můžeme.
2. Výnosy jsou přijímány do 14 dnů poté, co kupující obdrží položku. Vrátil položky musí být v původním stavu, žádné výnosy na upravených položek. Kupující je odpovědný za zpáteční lodní náklady, pokud to není naše chyba. Náhrada bude vydána do 2 pracovních dnů poté, co obdržíme vrácené položky. Kontaktujte nás a Ohlasy
1.Prosím, kontaktujte nás do zprávy. Všechny zprávy budou odpověděl do 12 - 24 hodin . Naše obchodní hodiny jsou od neděle do pátku .
2. Vážíme si toho, pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s nákupem. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe. Všichni naši zákazníci jsou pro nás velmi důležité, pokud narazíte na nějaký problém s nákupem, prosím, kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu, a budeme se snažit v našich silách, aby se to pro vás to pravé.

Vlastnosti

Tlak:
Nízký Tlak
Číslo Modelu:
2xz-1
moc:
Elektrické
Struktura:
Vícestupňové Čerpadlo
Použití:
Vzduchové Čerpadlo
Paliva:
Diesel
Teorie:
Vakuové Pumpy
Standardní nebo Nestandardní:
Standardní
Aplikace:
lakování, tepelné zpracování, rychlovarná atd.
MIN:
Jedna sada
Záruka:
1 rok
Certifikát:
ISO 9001
továrna:
Více než 10 let zkušeností
platba zboží:
30%T/T akontace,70%T/T před odesláním
kvalitní:
dobrý
Prostředí Teplota:
≤40℃
Výkon Motoru:
18.5-1600kw
Pracovní Tlak:
≤1,6 Mpa
Kapacita:
1.4-194.4m3/h

Nejlepší nabídky v této kategorii