• Čerstvé
Originální kožené našívací sada ozubených kol sady paruky Vhodné pro 2011 2012 2013 Toyota RAV4 automatické převodovky 1ks za sadu

Originální kožené našívací sada ozubených kol sady paruky Vhodné pro 2011 2012 2013 Toyota RAV4 automatické převodovky

Kč 308.00
Kč 399.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


s
Vítejte v našem obchodě. Náš bod je 100% stejný jako popis. Máme bohaté mezinárodní obchodní a přepravní zkušenosti. můžeme nabídnout kvalitní a vynikající servis a pomůžeme vám ušetřit náklady. Mnoho a mnoho zlata a stříbra standardní kupující koupit spoustu různých položek z našeho obchodu a prodávat je v jejich zemích. Těšíme se na spolupráci s vámi brzy.
PU Skutečné našívací sada ozubených kol sady paruky Vhodné pro 2011 2012 2013 Toyota RAV4 automatické převodovky 1ks za sadu
popis : 1.1 ks / set . 2.Vyroben z pu. 3.to je vhodné pro toyota rav4. 4.snadná instalace. Fotografie produktu :
Jak Zaplatit? 1.Jen jsme se přijmout alipay na aliexpress, můžete platit kreditní košíku, to není žádný problém. Jak víme,alipay umožňuje posílat platby rychle a bezpečně on-line. Uveďte vaše speciální požadavky (Velikost,Barva, Balení, Telefonní Číslo,atd.) v aliexpress části poznámky, když provedete platbu. Jak dodat? My jen loď položky na adresu, na aliexpress. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná a dodávky. Pokud chcete, abychom odeslat jinou adresu, prosím změnit na správnou adresu na aliexpress, než budete platit. O Cla a Poplatků za Celní Odbavení Jak víme,cla a celní daně by měla být věnována pro každé položky, pokud položka je otevřel a zkontroloval celními ve vaší zemi. Naše cena nezahrnuje Úkoly, Hodnoty, Daní, Celní Odbavení Poplatky a jiné poplatky. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před uvedením pořadí. Pokud položka vrací na nás kvůli kupující odmítne zaplatit ty poplatky,nebudeme to poslat k vám znovu, pokud kupující dokončí tyto poplatky. Pokud chcete, abychom vám pomohou snížit celní poplatek, prosím, kontaktujte nás a řekněte nám, jak velkou hodnotu by měla být vyznačena na faktuře. pak budeme dělat jako, co jsi řekl. Jak sledovat? Nabízíme přepravní číslo, aby vás poté, co jsme položku odeslat k vám. můžete sledovat tento přepravní číslo v 3-5 pracovních dnů později v Číně Post webové stránky. Říká se, že jsme vám poslali tuto položku pro vás. Můžete také sledovat tento přepravní číslo v Post webové stránky z vaší země, poté, co tato položka opustil čína celní. Pokud zjistíte, že nemůžete sledovat tento přepravní číslo v post webové stránky z vaší země, možná, pošta není uploadu přepravní informace na webových stránkách nebo je zpožděn nahrát,ale je to stále doprava. Neboj se nic. Jak se vrátit? Přijímáme vrátit tuto položku, pokud se vám nelíbí, že poté, co jste si to. Ale měli byste zaplatit přepravní náklady při odeslání zpět. Naše zpáteční adresa je napsán na aliexpress, tak prosím pošlete zboží zpět na naši adresu. Pokud nemůžete najít to, prosím, kontaktujte nás,pak budeme vám podrobnosti o naši adresu. Jak vrácení peněz? 1.Vrátíme vám PLNOU vaše platba ŽÁDNÁ OMLUVA, pokud se nemůžete dostat tento bod na konci. 2.Vrátíme vám PLNOU vaše platba s ŽÁDNOU výmluvu pokud tato položka je poškozené nebo zlomené v přepravního procesu. 3.Vrátíme vám PLNOU vaše platba s ŽÁDNOU výmluvu pokud je tato položka nesmí být použita dobře, ale prosím, popsat detaily, proč to není používány i tím, foto a video první. Jak poslat znovu? Pokud nechcete, abychom na vrácení vaší platby, můžete se nás zeptat na odeslat nové pro vás najednou, to není žádný problém. Jsme rádi, dokud nebudete spokojeni. Pokud je pro vás obtížné získat platby ze zahraničí,můžete nás požádat zlé, nový,pak jsme vám nové číslo pro sledování. To není žádný problém.
Zpětná vazba Mohla byste nám dobrou zpětnou vazbu a Plných 5 hvězdičkové o popis,doprava,komunikace, pokud jste spokojeni. Pokud máte nějaké dotazy,prosím, kontaktujte nás ihned,budeme odpovědět, jakmile je to možné poté, co jsme to četli. Pokud jste neobdrželi zboží, nebo je poškozené,zlomené a nemůže být použit tak,kontaktujte nás prosím NA JEDNOU, pak se vrátíme platbu nebo odeslat nové pro vás, pokud se vám líbí.

Vlastnosti

Typ Položky:
Interiérové Lišty
Externí Testování Certifikace:
CCC
Rok:
pro 2011 2012 2013
Název Modelu:
1739
Značka:
muchkey
Šířka Položky:
10cm
Položka Výška:
10cm
Typ Materiálu:
Pravá Kůže
Položka Délka:
10cm
Hmotnost Položky:
0.1kg
Typ Položky:
Další
Barva Klasifikace:
Armádní Zelená, Blankytně Modrá, Čokoládová
Sada dekorace klasifikace:
dangba sady
vnitřní materiál:
Pravá Kůže
is_customized:
Yes
Auto Se:
pro RAV4

Nejlepší nabídky v této kategorii