• Čerstvé
Kožené Pracovní Rukavice Deluxe Kůže TIG Svařování MIG Bezpečnostní Rukavice Comfoflex Káva Barva, Kráva Kožené Rukavice Svářeče

Kožené Pracovní Rukavice Deluxe Kůže TIG Svařování MIG Bezpečnostní Rukavice Comfoflex Káva Barva, Kráva Kožené Rukavice

Kč 4360.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Položka Č. : BGCW323
Popis :
Vnější plášť je vyroben z teplu a oděru odolné stupeň rozdělení hovězí kůže kůže,podšívka Bavlna
Šití s pevností a sníženou hořlavostí KEVLAROVÉ vlákno,Káva Zesílená Dlaň Rukavice Svařování,Mohl použít v chladném počasí,35 cm (14 inch).
Materiál :
vnitřní vrstva kůže je řez otevřít nebo odstranit vnější vrstvu dermis Získat. Split kožené rukavice výhody : odolné proti opotřebení,Vhodné pro suché těžké manuální práce a svařování rukavice
Vlastnosti :
Prestižní rukavice jsou naše nejlepší svařovací rukavice k dnešnímu dni. Trvanlivé, tepelně odolné, obratné a pohodlné, jsou všechna slova používaná v reálném svářečů, kteří již treatedthemselves páru. Prestižní rukavice jsou husté, poddajné vrstvy ochrany, které se snadno formuje do ruky.Na hightensile šití chrání švy proti flameand rozstřik vyhoření, a vyztužený palec rozkroku chrání palec pro opotřebení, z manipulace s materiálem.S těmito rukavicemi, už to není jen práce; je to odměna.
1. Cow split kůže plná kůže, zesílená dlaň, svářečské rukavice, dlaň Přidat švu na srpek měsíce-formoval kůže oheň linie šití.
2.Lehčí váha a rozsah velikostí poskytují větší růst a jeho flexibilitu.
3. mají hladký povrch, aby pomohla uchopit předměty.
4.Interlock úplet, prostorný manžety na teplotu Lidí, kteří pracují ve vysokých teplotách se více pohodlí.
5. Izolační,odolné proti opotřebení, zabránit rozstřiku Blok burns záření, zatímco tam jsou některé izolační vlastnosti
Pokud budete potřebovat další svařovací materiál(svařovací helmy svařovací čočky,svařování měřidlo atd.),prosím, podívejte se
můj obchod,existuje mnoho možností.
Položka Zahrnout
72*páry rukavice svařování
DOPRAVA
1. Většina Zemí DOPRAVY. 2. Objednávky zpracovány do 24-48 hodin od ověření platby. 3. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a fotografoval sám. 4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
( V jiných zemích nebo odlehlých oblastech může trvat déle)
PLATBY
1. Platba musí být provedena do 4 dnů od ukončení aukce. (Non-platba může vyústit v UPI(Nezaplacené Položky), které jsou uvedeny na vašem účtu.
3. CELKOVÁ dlužná ČÁSTKA zahrnuje konečné aukční ceny plus S&H(Poštovné a balné).
4. S&H bude stanovena na základě dodací adresa. VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ : S&H NEZAHRNUJE SA DE POVINNOSTÍ, LOCATL DANĚ NEBO JINÉ DOVOZU POPLATKY.
5. Uveďte vaše speciální požadavky (barva, balení, atd.) Zpětná vazba
Pokud máte nějaké problémy nebo připomínky, ať už s vaší objednávkou nebo produktů ,prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci, než si nechat jakoukoli zpětnou vazbu,jsme přesvědčeni, že můžeme vytvářet pozitivní výsledek na jakoukoli situaci a bude tvrdě pracovat, vydělat si pochvalu.
Děkuji moc!!!!!

Vlastnosti

Klasifikace:
Svářečské Rukavice
Značka:
BSPSAFETY
Číslo Modelu:
BGCW323
Materiál:
plivat hovězí kůže
barva:
káva
Místo Původu:
Shanghai, Čína (Pevninská Část)
Velikost:
14 inch

Nejlepší nabídky v této kategorii