• Čerstvé
Velkoobchod 5 fotek Bavlna přední Sklo Mikrofonu návlek na Ochranu Proti Hluku, Mnoho Barev Doprava Zdarma

Velkoobchod 5 fotek Bavlna přední Sklo Mikrofonu návlek na Ochranu Proti Hluku, Mnoho Barev Doprava Zdarma

Kč 122.00
Kč 136.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vlastnosti Produktu
Vysoká propustnost pěny.
Vhodné pro U typu kabelový nebo bezdrátový mikrofon .
Barva : Černá / Oranged / Modrá / Žlutá / Růžová
Velikost : L 70 mm W(Max 35mm Min 42) Tickness 10mm
Q & A
Q : Jak je Jang Pro Mic značky ?
Jang Pro Mic je Mai Yu Electronic Co., Ltd high-end značek. Mai Yu Electronic Co., Ltd je profesionální elektronický produkt společnost, jsme hlavní produkt a prodávat mikrofon, sluchátka a accessional. Jang Pro Mic zajistit výrobek dobré kvality. Jsme sledování jednotlivých výrobních kroků, test každého výrobku na play.
Jang Pro Mic značka je kvalitní říct . Jang Pro Mic mikrofon reproduktor použít matel, linka je nosit a nehořlavé PVC shell, a používat vysoce kvalitní mědi.
Q : Jak vybrat mikrofon vhodný pro vás ?
Nejprve je třeba si jistá, co konektoru potřebovat, mikrofon hlavní konektor 3,5 mm Mono Jack, 3,5 mm Stereo 3,5 mm Šroub Stereo Jack, XLR 3pin, mini XLR 4pin, XLR T4, XLR C4 a 3.5 mm Mobile connector.
3,5 mm mono jack obvykle vhodné pro zesilovač,reproduktor. 3,5 mm stereo jack jedle pro kameru, zesilovač atd, Naše compnay 3,5 mm jack šroub obvykle vhodné pro sennheiser a stejný konektor systému. XLR 3pin obvykle vhodné pro AKG/Samson/Gemini/IMG Stageline/Nady, mini XLR 4pin vhodné pro Shure a stejný systém etc, XLR C4 ft pro Mipro systém značky. XLR T4 fit pro Audio Technica systém značky. 3.5 mm mobile connector je 3line jedle pro mobilní telefon, Prosím, že ten konektor.
Q : Jak najít chůvu ?
Pokud zjistíte, že vaše koupil výrobek nemůže fungovat, nebo ne přijímat produktu. Prosím, nebojte se, prosím, poslat zprávu, aby mi o tom zprávu problém. Zpráva by měla obsahovat mikrofon problém,co budete používat pro hry a budete potřebovat konektoru. Dám vám nejvíce pomůže to vyřešit. Pokud to kvalita opravdu poškozená, zásilku způsobem, dám vám nový mikrofon.
Doufáme, že se dělat nejlepší služby pro každého zákazníka. My vám poskytne více pomoci pro jakýkoliv problém. Jsou vaše jsme nejlepší zákazník. Doufám, že každý zákazník může mi dát dobrou zpětnou vazbu.
Doprava
Spojené Státy zákazník obvykle loď přes e Packet, kromě baterie výrobek.
V Evropě, Jižní Americe, Asii zákazník obvykle loď přes China post office a Hong kong post,kromě baterie výrobek.
Rusko zákazník obvykle loď přes e Packet nebo China-Rusko logistické linky.
USA loď čas mezi 8 až 26 dní. Evropa a Asie loď čas mezi 12 až 35 dní. Jižní Amerika a další země, loď čas mezi 15 až 45 dny.
(to je průměrná doba. Nějaký čas potřebovat později.)
Zpětná vazba necháme Pozitivní zpětnou Vazbu po obdržení platby. Prosím, nezapomeňte, dejte nám POZITIVNÍ a PĚTI HVĚZDIČKY na všechny Podrobné Prodávající Hodnocení. Pokud jste, nejste spokojeni s vaší nákupní Zkušenosti, prosím, kontaktujte nás a získejte řešení, než se rozhodnete opustit neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakékoli problémy pro vás, jakmile je to možné. Díky poskytneme vám služby, jak nejlépe můžeme, protože KLADNOU zpětnou vazbu a PĚT HVĚZD je to, co usilujeme. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím "Moje Zprávy" nebo "Zeptejte se Prodejce Otázky" pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich výpisy nebo váš nákup.
Záruka&Návrat Jsme zajistit, aby opustit všechny zákazníky pozitivní zpětnou vazbu, druhý den po obdržení platby. Doporučujeme našim zákazníkům, aby S NÁMI kontakt s cílem vyřešit všechny problémy týkající se transakce, před odjezdem neutrální a negativní zpětnou vazbu na Aliexpress. Ujistěte se prosím, kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu, Pokud máte jakýkoliv problém s produktem, nebo máte dotaz, prosím, kontaktujte nás. Zkontrolujte prosím spam nastavení e-mailu nebo zkontrolujte spam/filtrované e-mailové složky, kdy neobdrží odpověď od nás. Všechny vrácené bez RMA formuláře bude odepřen. Prosím, ujistěte se, že získat a zahrnout jej v původním obalu.
Drahý příteli
děkuji vám za sledování mém obchodě produktu. pokud se vám to líbí . můžete si ho koupit. v současné době je v Číně nový rok dovolenou. nejvíce logistické společnosti nejsou pracovníka. můžeme také nejsou dodávány s výrobkem. budeme loď na Únor 22.
děkuji za pochopení. nejlepší přání pro vás.
Mai Yu store

Vlastnosti

barva:
modrá, žlutá, červená
Styl:
Ruční Mikrofon
Balíček:
Ano
komunikace:
Pevné
Sada Typ:
Jeden Mikrofon
Převodník:
Kondenzátorový Mikrofon
Značka:
Qiyin
Polární Vzory:
všesměrový
Použití:
Karaoke Mikrofon
Číslo Modelu:
TW-020
is_customized:
Yes

Nejlepší nabídky v této kategorii