• Čerstvé
Jebely Černá Single Hodinky Navíječ pro automatické automatické hodinky winder Multi-funkce 5 Režimů Hodinky Navíječky 1 JA003

Jebely Černá Single Hodinky Navíječ pro automatické automatické hodinky winder Multi-funkce 5 Režimů Hodinky Navíječky

Kč 1310.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Otáčení nastavení :
OFF :
Power OFF.
REŽIM A :
Napájení NA.
otočte ve směru hodinových ručiček,pre-naprogramován na 1440 otáček za den, otáčí se 6 minut odpočinku 30 minut, a pak opakovat.
REŽIM B :
Napájení NA.
otočte proti směru hodinových ručiček,pre-naprogramován na 1440 otáček za den, otáčí se 6 minut odpočinku 30 minut, a pak opakovat.
REŽIM C :
Napájení NA.
bi-directional,pre-naprogramován na 5760 otočí za den,otáčí se 20 min odpočinout 10 min ve směru hodinových ručiček, a pak se otáčí 20 min odpočinout 10 min ve směru hodinových ručiček.
REŽIM D :
Napájení NA.
bi-directional,pre-naprogramován na 2152 otočí za den,otáčí oběma směry střídavě po 10 min. opakovat nepřetržitě po dobu 3 hodin a pak se zbytek po dobu 9 hodin.
Historie
Jebely první set až v roce 1936, navrhl a vyrobil Bienne Rovanta. S vynikající řemeslo zdědil po Švýcarsku, jsme se rozšířit naše podnikání do Evropy a Afriky, atd. Při hledání vysoce kvalitní produkty, aby mechanických hodinek v jeho nejlepší výkon, Jebely trvá na rozvoj inovativních a vynikající techniky pro watch winder výroby.Směs tradiční řemeslné zpracování a módní design dělá Jebely vinutí box nezbytný pro hodinky kolektory.
Slogan
Sbírku . Čas . Věčné
Čas není jen záznam, ale svědectví o osobní úspěch. Jebely trvá na tom, že inovace a vynikající řemeslo, vyrábět mistrovské dílo, které může být dědičné pro budoucí generace. Hodinky kolektory mohou udržet jejich hodinky jako záznam jejich osobní úspěch a zkušenosti.
Jebely se domnívá, intenzivní produkce a inovace jsou základní prvky pro zpracování. Prostřednictvím svých zkušeností a vynikající řemeslné zpracování, Jebely vyvinul život-dlouhé kariéry v produkci hodinky winder a slouží jako dědictví v legendě pro hodinky.

Vlastnosti

Typ Položky:
Hodinky Boxy
Styl:
Fashion & Casual
Případě Tvar:
oválný
Značka:
JEBELY
Položka Délka:
16.5cm
Šířka Položky:
12.8cm
Materiál:
Pryskyřice
Položka Výška:
14.9cm
Číslo Modelu:
JA003KM
Stav:
Nové s tagy
Boxy & Případech, Materiál:
Crystal
Položka Průměr:
13cm

Nejlepší nabídky v této kategorii