• Čerstvé
(25 mm) jehla délka 2 54 mm jehla 1 * 40 p jeden pin/měď/rovné jehly, délka 25 mm

(25 mm) jehla délka 2 54 mm jehla 1 * 40 p jeden pin/měď/rovné jehly, délka 25 mm

Kč 413.60
Zboží
Je přístupný k objednávce


Všimněte si, že 'nadpis' tento výpis obsahuje různé modely, je nabídnout více možností. Zvolte žádoucí one & nechala vzkaz, když jste podívejte se na pecify který model jste 'd, jako!!!!!!!!!!!!
Jako by prodejce věnujeme se nabízet ty nejlepší produkty a služby. Chápeme, někdy máte problém s vaším nákupem, ale ať je to jak oba prosím, věřte, že budeme vyzkoušet nejlépe, aby jste spokojeni Spravedlivé a Objektivní zpětná vazba je velmi DŮLEŽITÉ, aby naši pověst a my 'l být velmi vděčný, pokud můžete, kontaktujte nás před brigáda Negativní/Neutrální zpětnou vazbu. Pojďme společně pracovat olve problém při nejbližší pohodlí.
obří
1. - Jeden rok záruka .
2. - Je-li položka je vadné po obdržení by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re - prodejného stavu).
3. - Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od nákupu Pro první 1 měsíc, Budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu (od nás na místě). Po 1 měsíci od zakoupení kupující muset zaplatit dvěma způsoby přepravy nákladů.
4. - ten, dostaneme se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.
5. - Naše obří nevztahuje na jakékoliv produkty, které jsou fyzicky na nebo pod OSN - normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.
Platba
1. - jak, Prosím, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici předtím, než jste nabídku na položku.
2. - Všechny platby by měly být uplatněny nejpozději do 7 dnů poté, co obdržíte položky. Pokud opravdu mají potíže v platební položky, kontaktujte nás za prvé, my vám pomůžeme olve.
3. - Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech položky oba prosím, zanechte vzkaz v objednávce.
Zásilka
1. - My můžeme dodat všechny produkty na světě.
2. - Společnost DHL, Fed Ex, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici.
3. - Položky budou rozeslány s 3 dnů poté, identifikátory platby.
4. - jak, Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku.
5. - Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.
Dovozní daň nebo Cla
1. - Dovozní cla, daní a jiných dříve se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky. Tyto kanály jsou poskytnuty kupujícím.
2. - jak, Prosím, zkontrolujte, zda s vámi zemi?S Celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.
3. - potvrdil, podrobné informace o doručení faktury. Například, jak muc rýže, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položku, atd..
zpětná vazba
1. - Jak vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Díky moc za váš čas.
2. - Náš program opustí zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.
3. - oba, obě, Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách olve na problémy.
Děkuji moc za vaši podporu a přeji hezký den!

Vlastnosti

Číslo Modelu:
Standardní
is_customized:
Yes
Materiál:
Měď
Značka:
OKWK
Použití:
Standardní
Vypínací Schopnost:
Standardní
Bezpečnostní Normy:
Standardní

Nejlepší nabídky v této kategorii