• Čerstvé
Aliauto Auto-styling Reflexní Auto Příslušenství, Dekorace Interiéru Řadicí páky ruční brzdy Obtisk Nálepka pro Smart Forfour Fortwo

Aliauto Auto-styling Reflexní Auto Příslušenství, Dekorace Interiéru Řadicí páky ruční brzdy Obtisk Nálepka pro Smart

Kč 34.00
Kč 79.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Aliauto Auto-styling Reflexní Auto Příslušenství, Dekorace Interiéru Řadicí páky ruční brzdy Obtisk Nálepka pro Smart Forfour Fortwo
Vlastnosti : 100% zbrusu nové a kvalitní a univerzální obutí pro všechna vozidla Vyzdobit vaše auto s osobní auto obtisk, který dělal na personlized vzhled vašeho vozu, auto obtisk je odolný vůči teplu a slunečnímu záření, takže není vybledlé alespoň pro roky Snadná instalace, jen oloupejte a vložte nebudou zničit barvu nebo povrch je vložen na Materiál : Vysoce kvalitní PVC ochranu životního prostředí materiál,vodotěsné ochranu proti slunečnímu záření,nevyblednou 8 barva printting a gravírování integrované,24 pascal nádherné sprej. Perfektní střih,každý z nich je umělecké dílo, Barva : Jako obrázky show Velikost : Balíček Obsahuje : 1 x Aliauto Auto-styling Reflexní Auto Příslušenství, Dekorace Interiéru Řadicí páky ruční brzdy Obtisk Nálepka pro Smart Forfour Fortwo Pokyny pro Instalaci :
1.Bezvodý vložit
budou zveřejněny na stránkách čisté.suché.
Zbaven všech nebo části konci papíru,nastavit dobrou pozici,je upevněn na horním konci,od vrcholu k dolní části vložit na tělo.
použijte plastovou škrabku, nebo banka vozík a zpět, škrábání,vytlačování bude plně vzduchu. 2.vody, těstoviny budou zveřejněny na webu čistý, zbaven všech na konci nebo papír,vodný čisticí prostředek nastříká na tělo se lepící plochy a samolepky na žvýkačky povrch nastavit dobrou pozici, nálepka pečlivě připevněnou ke karosérii vozidla s plastová škrabka škrábání,škrábání z vody a vzduchu. přírodní vzduchu vyschnout po dobu 30 minut,konečně odhalil převod filmu. Tipy : Nikdy dát auto pod horkým sluncem do 48 hodin po instalaci! Nikdy umýt auto do 48 hodin po instalaci!

Vlastnosti

Typ Položky:
Samolepky
Balení:
Není Přibalen
design:
slova
Značka:
Aliauto
Položka Délka:
4.5cm
Šířka Položky:
4.5cm
kategorie:
Samolepky
Nálepka Umístění:
Vnitřní
Typ:
Lepidlo Štítku
Název Modelu:
auto samolepka
Položka Výška:
0.01inch
Model:
OEM
is_customized:
Yes
Typ Štítku:
Kreativní Samolepky
Typ Materiálu:
pet

Nejlepší nabídky v této kategorii