• Čerstvé
Ling Hao kvality 6 * 6cm univerzální elektronické desky circuit board PCB deska otvoru tloušťka 1,6 mmclock zástupný znak

Ling Hao kvality 6 * 6cm univerzální elektronické desky circuit board PCB deska otvoru tloušťka 1,6 mmclock zástupný

Kč 149.20
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vezměte prosím na vědomí, že 'nadpis' tento výpis obsahuje různé modely, je nabídnout více možností. Prosím, vyberte žádoucí jeden u0026 nechala vzkaz, když jste podívejte se na pecify, který model byste chtěli!!!!
Jako poctivý prodejce, jsme se věnovat sami sebe, aby nabízet nejlepší produkty u0026 služby. Chápeme, někdy může mít problém s nákupem, ale ať je to cokoliv prosím, věřte, že budeme vyzkoušet nejlépe, aby jste spokojeni. Fér u0026 Objektivní zpětná vazba je velmi DŮLEŽITÉ, aby naši pověst a budeme velmi vděční, pokud můžete, kontaktujte nás před odjezdem Negativní / Neutrální zpětnou vazbu. Pojďme společně pracovat olve problém při nejbližší pohodlí.
Záruka
1 - Jeden rok záruka .
2. - Je-li položka je vadné po obdržení by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu).
3. - Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od zakoupení. Pro první 1 měsíc, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu (od nás na vaší lokalitě); Po 1 měsíci od zakoupení kupující muset zaplatit dvěma způsoby přepravy nákladů.
4. - Jednou jsme si se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.
5. - Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.
Platba
1. - Prosím, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici předtím, než jste nabídku na položku.
2. - Všechny platby by měly být uplatněny nejpozději do 7 dnů poté, co obdržíte položky. Pokud opravdu mají potíže v platební položky, prosím, kontaktujte nás za prvé, my vám pomůžeme olve.
3. - Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech produktu, prosím zanechat vzkaz ve vaší objednávce.
Zásilka
1. - Můžeme dodávat výrobky po celém světě.
2. - Společnost DHL, Fed Ex, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici.
3. - Položky budou rozeslány s 3dny po obdržení platby.
4. - Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku.
5. - Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.
Dovozní Daně nebo Cla
1. - Dovozní cla, daně a jiné poplatky, se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky. Tyto poplatky jsou poskytnuty kupujícím.
2. - Prosím zkontrolujte, zda s vámi zemi? S Celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.
3. - Prosím, potvrdil, podrobné informace o doručení faktury. Například, jak muc rýže, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položku, atd ..
Zpětná vazba
1. - Jak vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Díky moc za váš čas.
2. - Náš program bude odejít zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.
3. - Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách olve problémy.
Děkuji moc za vaši podporu a přeji hezký den!

Vlastnosti

Číslo Modelu:
Standardní
is_customized:
Yes
Materiál:
Měď
Značka:
OKWK
Použití:
Standardní
Vypínací Schopnost:
Standardní
Bezpečnostní Normy:
Standardní

Nejlepší nabídky v této kategorii