• Čerstvé
Hot prodej Vysoce kvalitní motorový olej, čerpadla řetězová pila díly pro benzín, motorovou pilou MS380/381aftermarket, opravy&náhradní

Hot prodej Vysoce kvalitní motorový olej, čerpadla řetězová pila díly pro benzín, motorovou pilou MS380/381aftermarket,

Kč 319.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Popis produktu Značka kvality čínské produkce c hainsaw příslušenství, řetězová pila díly motoru, olejové čerpadlo pro Profesionální chiansaw benzín řetězová pila MS380/381 s perfektní párování a vysoké náklady efekt. MNOŽSTVÍ : 1 KS Výhody : 1) Vysoká tvrdost, dobrá odolnost proti opotřebení. 2) Koupit dobré díly, ujistěte se, že koupit celou výrobní nebo montážní závod částí, je pouze zaručena, jsme se vyrábí hlavně velké posunutí profesionální pily a sekačky na trávu a každý z nás bude detekována pomocí specializovaných zařízení, příslušenství . aby se zajistilo, že naše celkové stability. Produkty Show : Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Vlastnosti

Typ:
Dlouhý Dosah Pily
Značka:
FUDO
certifikace:
CE
Napájení Typ:
Benzín / Plyn
Číslo Modelu:
ST-CS381AS
Funkce:
Další
Položka:
olejové čerpadlo pro motorová pila

Nejlepší nabídky v této kategorii