• Čerstvé
10 X nové zařízení Kompatibilní Pro HP 1010 1020 impressora gear spojky 27T/18T RU5-0177-000 RU5-0178-000 27T/18T

10 X nové zařízení Kompatibilní Pro HP 1010 1020 impressora gear spojky 27T/18T RU5-0177-000 RU5-0178-000 27T/18T

Kč 197.60
Zboží
Je přístupný k objednávce


O cla : a) Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. b) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. Můžete také navrhnout vhodnou deklarovanou hodnotou.
Vyhledávání dílů Express :
Čína je jedním z nejvíce vyspělý trh ve slově, může setkat se většina z vás potřebovat, můžeme se podívat na originální díly a kompatibilní díly pro vás, také může vyrábět a rozvíjet kompatibilní díly.
Provozní proces : uveďte, Prosím, korespondent vzorek, nebo číslo dílu, OEM číslo a tak dále pro ALEX rozvoj týmu, budeme mít obrázek pro potvrzení. Nové originální díly, budeme poskytovat cena pro referenci, pokud akceptujete cenu, můžete si objednat v našem obchodu Aliexpress. Kompatibilní díly, je třeba poskytnout vzorek, budeme hodnotit, formy náklady a náklady na materiál, poté, co obdržíme vzorky, pokud budete akceptovat cenu, můžeme začít, aby se vzorek, začneme výrobu po vzorky prošel .
Doprava :
Jsme Loď na celém Světě prostřednictvím DHL, UPS, FEDEX, TNT, CPAM, máme také vlastní náklad doručit zboží worldwise s levnější cenu.
Položky jsou dodávány přes DHL, UPS, FEDEX, TNT, dosah většina countryes whith v 5-15 pracovních dnů.
Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, dosah většiny zemí v rámci 10 do 40 pracovních dnů.
Platba :
Přijímáme alipay zde .
Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
Také přijímáme T/T, Western Union, Moneygram.
Záruka a Záruka :
3 měsíce Záruka. Koupit s důvěrou!
Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte mě před vrátit.
Pokud kompatibilní položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez extra nabíječku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky.
Pokud kompatibilní položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.
Originál nové zboží garantujeme jeho kvalitu a mohou dobře pracovat na počítači. nebudeme akceptovat návrat.
Jiné Politiky :
Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.
Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržet.
Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.
Vážné Kupující Pouze! Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.
FAQ : Q : Jak mohu zaplatit za můj nákup?
A : akceptujeme následující způsoby platby : cridet karty; Peníze;T/T;western union. Q : kolik to stojí na loď do mé země?
A : můžeme loď zboží prostřednictvím DHL, UPS, TNT, Fedex express, pokud velké množství, máme také vlastní nákladní loď zboží po celém světě s levnější náklady na doručení, prosím, dotaz detail. Q : existuje nějaký sledovací Číslo pro můj bod?
A : Ano, jsme loď každou objednávku s jejich Sledovací Číslo, a můžete zobrazit zásilky staus na odpovídající webové stránky. Q : jsem prodejce,chtěl bych si koupit mnoho kusů zboží, co je velkoobchodní ceny?
A : Ahoj,díky za váš dotaz, pokud by jste chtěli koupit velké množství, prosím, pošlete e-mail na nás, dáme vám nejlepší cenu, díky!

Vlastnosti

Značka:
sdílejte tiskárny a kopírky
Číslo Modelu:
Pro HP1010 1020 LBP2900
Typ:
Další
OEM:
27T/18T RU5-0177-000 RU5-0178-000
kvalitní:
nový kompatibilní
Používá Se Pro:
Pro HP1010 1020 LBP2900

Nejlepší nabídky v této kategorii