• Čerstvé
4ks Vietnamu Palisandr antistresová masáž rukou dřeva míč masážní váleček, Akupresurní Nižší bloodpressure podporují krevní cirkulaci

4ks Vietnamu Palisandr antistresová masáž rukou dřeva míč masážní váleček, Akupresurní Nižší bloodpressure podporují

Kč 451.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

2ks Vietnamu Palisandr antistresová masáž rukou dřeva míč masážní váleček, Akupresurní Nižší bloodpressure podporují krevní cirkulaci
Velikost : průměr 5cm , 6cm pro výběr
Materiál : Vietnam Palisandr Speciální efekty : 1. Regulace mikro-oběhu, psychické uvolnění, zlepšení motorické funkce. 2. Regulují místní teplo, uvolnění svalů, zmírnění stresu. 3. Stimulovat krevní oběh, aby pomohla odstranit krev z účinku bolest a únava. 4. Zmírnit bursitidy, ischias, bolesti hlavy, artritida a premenstruační syndrom příznaky. 5. Shu body a meridiány, a kombinace může být efektivní při podpoře krevního toku, zlepšení mikrocirkulace, inhibují růst rakoviny buněk a odstranění přebytečného tělesného tuku depozice. Aplikace : 1. Auitable pro dlouhodobé používání počítačů, mobilních telefonů nebo jiných zařízení jsou druh elektromagnetického záření; 2. Rychlé tempo práce, nervové napětí jsou dlouhé; 3. Špatný krevní oběh; pasu, ramen a krku, ztuhlost nebo bolest jsou snadné; 4. Duševní stres, relaxovat třeba, aby i nadále obnovit ducha člověka; 5. Často nespavost, apatie, kteří potřebují zlepšit fyzickou energii; 6. Sníženou imunitou, ti, kteří potřebují zlepšit fyzickou kondici; Ostatní podobné výrobky , prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaké zájmy :
Doprava
1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu.
2. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1-2 dnů, jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné.
3. Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda. Za normálních okolností, to trvá 7
4. Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení. Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase. Pokud nechcete dostávat položku do třiceti dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.
Návrat Politiky
Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.
Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky.
To může trvat až 7 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky.
Zpětná vazba
1. Potvrďte prosím přijetí produktů poté, co jste je dostal.
2. Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás v čase a my se pokusíme v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni.
3. Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu.
Díky za váš čas! Vítejte na návštěvě znovu!

Vlastnosti

barva:
5cm, 6cm
Typ Položky:
Masáže & Relaxace
Značka:
CROPADELACN
Velikost:
Medium
Číslo Modelu:
MH590
Aplikace:
Ruku
Materiál:
Palisandr
Velikost:
5cm

Nejlepší nabídky v této kategorii