• Čerstvé
Dvoulůžkový Motorů 500W-3600W 220V Inovativní Supervelmoc Grooming Pet Pes, vysoušeč Vlasů LT1090D-H

Dvoulůžkový Motorů 500W-3600W 220V Inovativní Supervelmoc Grooming Pet Pes, vysoušeč Vlasů LT1090D-H

Kč 3900.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


O Platební metodu můžete použít V naší aplikaci, můžete použít následující platební metody : Visa, Master Card, Maestro, American Express, Alipay Rovnováhu, QIWI, Boleto, bancontact, ideální, služba przelewy24, SMS Platby v Rusku(MTC, Mega Fon, Beeline, TELE2) a Ali Express Kapsy. Na našich webových stránkách (PC), můžete použít následující způsoby platby : Visa, Master Card, Maestro, American Express, bankovní Převod, Webmoney, Yandex.Peníze, Western Union, QIWI, DOKU, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, i Deal, Giropay, Sofort Bankovnictví, Carte Bancaire (Carte Modrá), služba przelewy24, SMS Platby v Rusku (MTC, Mega Fon, Beeline, TELE2), Platba v Hotovosti (Euroset, Syvaony, ruské Post), a Ali Express Kapsy
1ks Dvojité Motory 500 W-3600 W 220 V Inovativní Supervelmoc Grooming Pet Pes, vysoušeč Vlasů LT1090 D-H
To je profesionální Pet Vlasy Vlasů a s multi-funkcí.Co ' s více,je snadno ovladatelný.Zbrusu nové, nepoužité, neotevřené, nepoškozené položka v originálním obalu. Naše výrobky byly vyvezeny do více než 40 zemí po celém světě. Jsme přesvědčeni, že během dnů, hospodářské a kulturní globalizace, klíčový bod pro spuštění podnikání úspěšně doma i v zahraničí, je být kreativní, ohleduplný,něžný, oddaný a pracovitý.
Vlastnosti :
Super silné proudění vzduchu£500 W-3600 W moci) suší vlasy od základny folikulu na horní části vlasů/srsti pro rychlé a důkladné sušení.
Tichý provoz pro vaše plaché psy, tišší než tradiční vlasů.
Funkce bezpečné, rychlé a efektivní sušení, bez nebezpečných poškození tepla.
500 W-3600 W energeticky úsporné sušení moci bezpečně sušit vaše mazlíčky.
Ideální pro vaše kočky a psi.
Obrázek ukazuje :

Vlastnosti

Značka:
YunlinLi
Materiál:
Pet Pes, Vysoušeč Vlasů
Součástí:
Pet Pes, Vysoušeč Vlasů

Nejlepší nabídky v této kategorii