• Čerstvé
27 palcový Privacy Filter Screen Protector Film pro Širokoúhlé(16:10) Stolní LCD Monitory

27 palcový Privacy Filter Screen Protector Film pro Širokoúhlé(16:10) Stolní LCD Monitory

Kč 2346.00
Kč 2759.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


27 palcový Privacy Filter Screen Protector Film pro Širokoúhlé(16 : 10) Stolní LCD Monitory
Horizontální : 582mm ,Verical : 364mm, Poměr stran 16 : 10 Udržuje vaše osobní nebo důvěrné informace v bezpečí před zvědavýma očima. Uvidíte informace na displeji, zatímco lidé na obou stranách vidět pouze tmavé obrazovce. Navržen tak, aby se vešly širokoúhlé ploše LCD monitory s diagonálně měří 27.0"zobrazení obrazovky a poměrem stran 16 : 10. Aktuální filtr rozměry jsou 582mm široký x 364 mm vysoký Zahrnuje výběr ze dvou snadno-to-použití způsobů připojení. Reverzibilní, matná strana snižuje odlesky a odrazy. Lehký, tenký, bezrámová konstrukce. Chrání displej od nečistot, nečistoty a škrábance. Snadno čistí měkkým hadříkem a vodou. Skvělé pro vysoké dopravní oblasti a open office prostředí. Hodí obrazovky velikosti 27.0" diagonálně měří (Šířka 582mm,Výška 364mm) údajů na Obrazovce je viditelné pouze osobě přímo před monitorem. 3 M privacy technologie ztmavne na obrazovce údaje při pohledu ze strany. Udržuje vaše elektronické informace důvěrné, což je vynikající pro použití v oblastech s vysokým provozem. Pomáhá chránit křehké LCD displej před poškozením. Filtr je reverzibilní. Vybrat matný straně pro anti-oslnění nebo lesklý straně pro větší přehlednost.
Dodací Adresu, My JEN loď položku do vašeho alibaba Potvrdil Adresu, tak prosím ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správné před zakoupením položky. Kupující nemusí lodi na další adresu (ne alibaba potvrdil, adresa), kontaktujte nás před koupit položky. Nemáme žádné odpovědni za přepravní adresa neprávem.
Dobu dodání se snažíme v našich silách, aby loď tentýž den na platební prověrkami dříve, než 2.00 PM (GMT+8) , jinak budeme loď na další dny. Objednávky o víkendu nebo ve svátek bude expedováno v pondělí nebo následující pracovní den. Používáme China post,Hong Kong Post,Sigapore post a swiss post.
Dodací lhůta Níže je přibližná dodací lhůta do různých zemí (jen odhaduje, není zaručeno) : 10-20 pracovních dní pro kupujícího v USA. 15-25 pracovních dnů do KANADY (záleží na zvyku). 25-35 pracovních dnů do Evropy, země. 30-90 pracovních dnů do jiných zemí.
Náhradní/Výměnné akceptujeme výměnu/nahradit položku do 7-14 dnů, pokud zákazník obdrží zboží. Kupující zaplatí zpáteční lodní náklady, bez ohledu na jakékoli důvody. Žádná výjimka. Budeme proces RMA do 3-7 dnů, kdy obdržíme zboží zpět. Provádíme výměnu/nahradit položku, pokud pouze položka je ve stejném stavu, jako když jsme dodáván. Žádná výjimka. Nežádoucí produkt vrátí, bude podléhat 15% doplňování poplatek a zboží musí být v nepoužitém stavu.
O zpětnou Vazbu, Když se zobrazí položka, a spokojeni s výrobkem, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 skóre DSR. Necháme 5 Skóre DSR zpětná vazba pro vás, Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás prostřednictvím alibaba Zprávu a my uděláme naše nejlepší, aby to vyřešit. Prosím, nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu bez jakékoliv komunikaci s námi.

Vlastnosti

Použití:
PC / Notebook
Značka:
SZCONNET·M
Má Soukromí:
Ano
Číslo Modelu:
CM27.0W
Velikost Obrazovky:
27
Displej Poměr:
16
Balíček:
No
zorný úhel:
60 stupňů
Tloušťka:
0,55 mm
barva:
Černá
Anti-glare:
Ano
propustnost:
65%
Anti-Scratch:
3H
Balíček:
OPP taška
Rozměry:
582 mm (W) x 364 mm (H)

Nejlepší nabídky v této kategorii