• Čerstvé
NCI Xinhua pojištění T101 T105 tabletu obrazovky LCD obrazovky

NCI Xinhua pojištění T101 T105 tabletu obrazovky LCD obrazovky

Kč 1022.00
Kč 1400.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


A. Při přihlášení tváří v tvář kurýrní přijetí, pokud je poškozené nebo chybí, prosím, kontaktujte nás přímo, nebo okamžitě zrušit telefon, řekl, že problém není zodpovědný za kurýrní vlevo .
Dva. Příjem zboží, prosím, holé kovové testovací obrazovka ( Single board test ) nerozebírejte / Slzný film / Demontáž příslušenství Ne jeden, ne pojištění. Nepoužívejte test, slzný film přímo nainstalován stroj, všechny nechrání.
Tři. Obchod byl malé zisky a rychlý obrat, pro musí koupit pojištění zboží, pokud tam jsou problémy s kvalitou, což má za následek výměnu, AA Systém, který poslal kdo zaplatit, děkuji za pochopení a podporu!
Čtyři. Vrátit zboží poznámka : pokud je vrácené zboží, zboží poškozené tím, že kupující je odpovědný za všechny odmítl zaplatit, musí být v poli opustit své kontaktní údaje, je vhodné odeslat zpět k vám.
Pět. Pro dobro společné zájmy, prosím komentář po obdržení zboží, špatné hodnocení, pokud zboží nejste spokojeni s místem, prosím, kontaktujte majitele, majitel bude pracovat s vámi, diskutovat o řešení, k vaší spokojenosti Výnosy budou velmi hladký > , Zrušit všechny služby!!!
Slavnostně prohlašuji, Dotykový displej LCD displej je křehké, aby se předešlo zbytečným sporům, jako je neuznávání podmínky, prosím, nekupujte ! Kdy kupující zboží převezme, budeme to brát jako jasné a souhlasím s tím, aby výše uvedené podmínky, pokud vůbec, tento bod bude důležitý základ pro zpracování
Děkuji za Spolupráci, přeji vám šťastný nakupování!!!

Vlastnosti

Značka:
lanjuu
Typ Produktu:
Tablet LCD
Barva Klasifikace:
lcd displej

Nejlepší nabídky v této kategorii