• Čerstvé
Původní Auto DVR Novatek 96223 Fumalon T612 Fotoaparát 3.0 palcový Full HD 1080P Rekordér WDR G-senzor Registrator Dashcam

Původní Auto DVR Novatek 96223 Fumalon T612 Fotoaparát 3.0 palcový Full HD 1080P Rekordér WDR G-senzor Registrator

Kč 609.00
Kč 761.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


3) Prosím, zkontrolujte, zda vaše dvr MENU nastavení, máte-li vypnout G-Senzoru tato funkce již ve stejný čas? Pokud G-Senzor, soubor bude chráněn, že nelze přepsat, takže SD karta bude plná. Prosím, použijte naše originální nabíječka do auta uvnitř auta dobít. Vezměte prosím na vědomí, že musíte použít originální nabíječka do auta v balení, Pokud používáte jinou nabíječku, což způsobuje přestane produkt fungovat, nebudeme nést žádnou zodpovědnost, prosím pochopit. Tak, aby odstranit nebo minimalizovat celní daň, bude objednávka prohlásil, nižší hodnoty.
Otázka : Proč můj dvr může trvat práce možná pouze přibližně 2~3 minuty ?
A : Protože toto dvr je použít pro auto, když to je být navrženy, uvnitř mají pouze velmi malý prostor pro baterii, s největší auto dvr uvnitř baterie velmi, velmi malá velikost, pak můžete vědět, je kapacita baterie velmi malé, obvykle budete muset dobít DVR s vaší nabíječka do auta, aby to funguje správně.
4) musíte formátu vyčistit vaši paměťovou kartu soubor ručně alespoň 2~3 krát do měsíce, protože na paměťové karty uvnitř bude mít nějaký soubor s příponou locked, které se dějí při jízdě v nějaké mimořádné době, ale to zamčené soubory nelze přepsat automaticky.
Pokud váš dvr kamera dávka nemá žádné IR nebo LED vyplnit světlo, budete muset otevřít vaše auto světla, zatímco dělat nahrávání v noci, pokud to nemůže udělat, nahrávání v noci.
Pokud s auto nabíječka stále mám problém se zvukem, že by mělo být auto nabíječka není kompatibilní s vybraným auto aktuální, prosím, kontaktujte naši servisní linku nabíječka nahradit pro vás. Pokud se může proměnit na auto světlo na záznam, který bude mnohem lepší. Nejsme zodpovědní za nondelivery způsobené tím, že klient don ' t poskytnout dostatek informací při vytváření objednávky
B-ujistěte Se, že všechny informace, jako je kontaktní osoba, adresa, psč a telefonní číslo je správné při vyplňování svého kupce informace. Prosím, vypněte tyto 2 funkce v MENU nastavení a pak to zkusit znovu. (všimněte si, prosím : DVR, max podpory pouze 32 GB kartu)
2) Prosím, zkontrolujte, zda vaše dvr MENU nastavení, pokud máte otevřené na Smyčce Nahrávání tato funkce již ? Musíte otevřít Smyčka Nahrávání tato funkce předchozí video lze přepsat.Celní :

(1).
Q : Jak dávka dvr kamera může nahrávání v noci ?
A : Když obdržíte dvr kamery, prosím, podívejte se na první pokud váš dvr kamery mají noční vidění IR světlo nebo LED vyplnit světlo, pokud si otevřete prosím na tomto světle pak může vytvořit noční vidění nahrávání více.
Q : Proč se moje kamera dvr nahrávat pouze kolem 10 vteřin ?
A : Prosím, zkontrolujte, zda máte zapnutí Detekce Pohybu tato funkce již ? Pokud detekce Pohybu ve video režimu, jakmile je bez pohybu v před, dvr pozastavit nahrávání po 10s. Musíte je odstranit ručně. Tak to bude automatické zapnutí a vypnutí nepřetržitě.
Otázka : Proč můj dvr kameru automatické zapnutí a vypnutí neustále?
A : nejprve Prosím zkontrolujte, jestli vaše dvr camera MENU nastavení otevřít na Parkovací Monitor a G-Senzor to 2 funkce? Normálně, pokud Parkovací Monitor je na dvr bude jít do Parkovací Monitor režim, v tomto režimu je stav, dvr bude automaticky zapnuto, jakmile detekuje jakýkoliv dotek nebo třást, pak pokud bude auto vypnout, pokud zároveň není dotykový. Jakmile jakýkoliv pohyb v přední dvr, opět, tato funkce může dvr detekovat tento návrh pak pokračovat v nahrávání znovu. Pokud chcete deklarovat.
Otázka : Proč můj dvr kamera kartu nelze číst ?
A : Prosím, zkontrolujte, zda je paměťová karta je originální značky high speed Class 10 paměťové karty, pokud budete používat nějaké kopírování karty jako Class 4 nebo Class 6, bude to znamenat, SD karta plná, protože to není kompatibilní. Upozornění
Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím : vyplňte, Prosím, přijímač plné jméno (zahrnuje 3 části, a to nejméně-křestní jméno+Prostřední jméno+příjmení)v pořadí, v důsledku nové politiky ruské zvyky, jinak vás pravděpodobně vyhrál ' t získat balíček konečně .
Prosím, zkontrolujte, zda je paměťová karta je 8 GB,16 GB nebo 32 GB, tento DVR max podpora pouze 32 GB karty, to nemůže přečíst kartu 64 GB.
Otázka : Proč můj dvr vždycky zmrazit při nahrávání?
A : Prosím, zkontrolujte, zda je paměťová karta je originální značky high speed Class 10 paměťové karty, pokud budete používat nějaké kopírování karty jako Class 4 nebo Class 6, bude to znamenat, SD karta plná, protože to není kompatibilní se stane zamrznutí při nahrávání.
Ve stejnou dobu, prosím, vypněte Detekce Pohybu tato funkce v MENU nastavení také, protože v případě Detekce Pohybu je na, bude automaticky přejít na nahrávání, jakmile máte jakýkoliv pohyb v přední části.

Vlastnosti

Sd Paměťové Karty:
Nic
Typ Položky:
Auto DVR
Chipset Výrobce:
Allwinner
Video Formát:
AVI
Rozhraní:
USB2.0,HDMI,Micro SD/TF
GPS logger:
Nic
OSD Jazyk:
Španělština,Ruština,Italština,Francouzština,Japonština,Němčina,Rusko,Angličtina,Korejské,Thajské
Video Kód:
H. 264
Baterie:
Vestavěný
Speciální Funkce:
Detekce pohybu,Time&Date Display,Cyklus Nahrávání,G-sensor,Cyklické Nahrávání,Noční Vidění,Led Světlo
Sestav:
Přenosný Rekordér
Počet Čoček:
1
Velikost Displeje:
3 palce
Originální Balení:
Ano
Paměťovou Kartu Požadované Redingová Rychlost:
Class 10
Pixelů:
500Mega
Zobrazovací Senzor:
1/3 Barevný Cmos
Životnost Baterie:
přibližně 2~3 minuty po plně nabitá
Poměr Stran Obrazovky:
16
Rozlišení Fotoaparátu:
1920x1080
Úhel Pohledu:
140°
Max Externí Paměť:
32g
Snímků Za Sekundu:
30
Značka:
fumalon
Dotykový Displej:
No
Typ Položky:
Auto DVR
OSD Jazyk:
Čínština (Zjednodušená),Čínština (Tradiční)
Jméno:
fumalon
Chipset Výrobce:
Generalplus 1248
kategorie:
auto dvr
Typ:
dash cam
barva:
Černá
Model:
FH03
související kategorie:
dash fotoaparát
Usnesení:
1080P @ 30fps

Nejlepší nabídky v této kategorii