• Čerstvé
UK Plug, 3M/10FT 3 Kolík Kabel Napájecí Kabel Vedení Pro Notebook PC Adaptér Počítačové Monitory TELEVIZORY Projektory, Tiskárny a Další

UK Plug, 3M/10FT 3 Kolík Kabel Napájecí Kabel Vedení Pro Notebook PC Adaptér Počítačové Monitory TELEVIZORY Projektory,

Kč 188.00
Kč 199.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Delippo UK standard 3-Kolík laptop ac napájecí kabel, kabel 3 M
Platba
Platba by měla být provedena do 3 dnů po place pořadí s námi. Přijímáme platby Escrow. Pokud máte potíže při platbě, prosím, kontaktujte nás pro pomoc.
Obecně platí, že budeme posílat zboží do 1-3 pracovních dnů po obdržení platby vymazány. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.
Zásilka
1.China Post Air Mail & Hong Kong Post Air Mail obvykle trvá 15-40 pracovních dnů, pokud se celní odbavení je hladký.EMS obvykle trvá 7-15 pracovních dnů. Kromě toho, špatné počasí a svátky nebo horkém období může způsobit zpoždění dodávky.
2. Uveďte, prosím, vaši správnou adresu a kontaktní informace, když objednávce, zašleme zboží do objednávky adresu, pouze. Jinak, nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za poštovné ztráty kupujícího, který poskytuje nesprávné dodací adresu.
3. Kupující je odpovědný za veškeré celní povinnosti, pokud je požadováno. Ve většině případů, daňové není nikdo, nebo jen málo, a to je pestrá různých zemí.
Záruka a Záruka
1. Výrobky jsou plně test před dodáním. Garantujeme, že zboží je uspokojivé kvality. A nabízíme 26 měsíců záruka až na baterii s tři měsíce záruka.
2. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli porušení záruky, pokud kupující dělá jakékoliv další používání výrobku poté, co takové oznámení nebo změní, nebo opravy výrobku bez dohodnout u nás.
3. Záruka se nevztahuje na nehody, voda, zneužívání, zneužití nebo jiné škody způsobené abnormální použití.
4. Pokud kupující znovu spárovat sám v záruční době a prodávající je oprávněn, záruka 26 měsíců bude k dispozici.
Návrat Politiky
Pokud nejste spokojeni s nákupem, budeme rádi, aby výměnu nebo vrácení peněz do týdne.
Prosím, komunikovat s námi, než se vrátit. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. Muži z vady nejsou zárukou, jako je rozbité, poškrábaný a tak dále.
Pro všechny položky, poslat zpět k nám, prosím, poslat EMS nebo Poštou s sledovací číslo.
Zpětná vazba
Prosím, neváhejte kontaktovat kdykoliv, pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně zboží, nebo naše služby, před odjezdem zpětnou vazbu. Budeme se snažit odpovědět všechny zprávy do 24 pracovních hodin.
Pokud jste uspokojit se dodat zboží, prosím, prosím, pomoci odejít pozitivní zpětnou vazbu a budeme dělat totéž pro tebe. Staráme se o naše cenné zákazníky, a bude se snažit řešit nějaké nečekané problémy. Pokud nejste uspokojit se zboží, prosím neváhejte nás kontaktovat v čase, a poslat zprávu nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor. Budeme vždy v našich silách vyřešit problém a žít až do své spokojenosti.
Pozitivní Zpětná vazba a 5 Hvězd je velmi pro nás velmi důležité. To je náš život, aby přežili. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám 100% spokojenost.

Vlastnosti

Balíček:
Ano
Značka:
DELIPPO
Číslo Modelu:
UK Plug
Výstupní Napětí:
--
Výstupní Proud:
--
barva:
Černá
Plug:
UK
konektor:
3-Kolík
Délka kabelu:
3M
Místo Původu:
Čína(Pevnina)

Nejlepší nabídky v této kategorii