• Čerstvé
2 Styl 30mm/25,4 mm Rozsah Mount Kroužky s 20mm Weaver Picatinny Rail pro Airsoft Puška Rozsah Lov

2 Styl 30mm/25,4 mm Rozsah Mount Kroužky s 20mm Weaver Picatinny Rail pro Airsoft Puška Rozsah Lov

Kč 348.00
Kč 365.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Můžeme loď vaši zásilku prostřednictvím DHL, EMS, China Post, Singapore Post a další metody.
Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. můžeme psát "vzorek" nebo "dar" na balíček, aby se zabránilo některé z nich, pokud kupující žádal.
Balíčky budou odeslány během 2-4 pracovních dnů po zaplacení. pokud máte nějaké zvláštní požadavky ohledně vaší objednávky nebo váš balíček, prosím, oznámení nám před platbu, nebo budeme používat výchozí balíčky.
Balíčky odeslány China Post a Singapore Post obvykle trvá 3-5 obchodních dnů ukázat jejich sledování informací on-line. Můžete sledovat své zásilky informace sami on-line s sledovací číslo, nebo nás požádat o pomoc.
Tam může být trochu chyba o velikosti nebo barvy mezi produkty, které jste obdrželi a fotografie on-line, protože z různých měření a monitorování barvy. pokud jste vážný kupující a očekával, že 100% stejné, prosím, zvažte to před nákupem.
Pokud jste spokojeni s našimi produkty a naše služby, prosím, trvat několik sekund, aby se nechat 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, je to velmi důležité pro další zákazníky a námi.
pokud nejste spokojeni s našimi produkty nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor, budeme v našich silách vyřešit váš problém, stejně jako znovu odeslat nový nebo vrácení peněz vás. budeme ocení, pokud můžete, zvažte to.

Vlastnosti

Číslo Modelu:
QZ0305/QZ0306
Průvodce Délka:
10/25 cm
Značka:
souforce
Délka:
150mm
Šířka:
45.5mm
Výška:
39.4 mm
Hmotnost:
about 218 g
průměr kroužku:
25.4 mm/30mm
Fit:
20mm Weaver Picatinny rail

Nejlepší nabídky v této kategorii