• Čerstvé
51136 Axiální Ložisko 180x225x34 mm ABEC-1 ( 1 KS ) Axiální 51136 Axiální Kuličková Ložiska 8136

51136 Axiální Ložisko 180x225x34 mm ABEC-1 ( 1 KS ) Axiální 51136 Axiální Kuličková Ložiska 8136

Kč 2362.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

Je dvojčinný typ, se skládá z hřídele podložka (centrum pračka), dvě bytové podložky a dvě sady koulí s klecí.
Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Pilot (D1) 222 mm Vrtání Dia. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Axiální kuličková ložiska jsou rozebíratelná ložiska. Jsou citlivé na úhlové vychýlení a vyznačuje extrémně pevné vedení v axiálním směru.
FUSHI LOŽISKA DODÁVAT JEN to NEJLEPŠÍ LOŽISKA VYROBENÉ V ČÍNĚ,Navíc,VYNIKAJÍCÍ.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. – Axiální kuličková ložiska se skládají z koule, držák a oba hřídele a bydlení podložky, které obsahují drážky pro míč.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Single-působící axiální kuličková ložiska se skládá z hřídele podložka, bydlení podložkou a míč set s klecí. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Výška (d1) 183 mm Hmotnost (g) (g) 3077 Poznámka : ABEC Stupně 1, Také, což je ekvivalent ISO třídy Množství : 1 lot = 1 ks ložisek Důležité Připomenutí : - obrázek je pouze pro referenční účely, skutečná struktura produktu je identické, klec ocelová kulička množství se bude lišit.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Všimněte si, že jeden umýt je ID pilotoval a druhý je OD pilotoval. Přečtěte si prosím technické informace pro správnou montáž pokyny pro tato ložiska.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.1 mm Statické Zatížení Hodnocení(Vr) 582000 N Dynamická únosnost(Čr) 151000 N Max Speed (Olej)(x1 000 ot / min) 2 Vnější Dia. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Atributy : Hodnoty : Číslo Dílu 51136 Vrtání Ložiska Průměr (d) 180 mm Vnější Průměr (D) 225 mm Výška (H) 34 mm Typ Ložiska s drážkami raceway(s) jsou k dispozici Mazání Typ Č. V závislosti na rychlosti, minimální zatížení je nutné, aby se zabránilo posuvné pohyby míč sada, které jsou způsobené odstředivé síly. Tuk, nějaký Antikorozní Olej Struktury Vnitřní a vnější kroužek + klec kuliček Materiál 52100 Chromované oceli Radius (min) (rs) 1. – Axiální kuličková ložiska jsou navržena tak, aby zvládnout axiální zatížení pouze. Nicméně, oni nemohou vzít radiální zatížení. Pro kompenzaci nesouososti hřídele, ložiska s kulovým bydlení podložky a podporu podložky by měly být použity.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.
Míč klec je tvořena z uhlíkové oceli konstrukce. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Axiální kuličková ložiska mohou být použity pro vysoká axiální zatížení a nízké až střední otáčky. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Vlastnosti

Točivý Moment Kapacita:
180x225x34 mm
Číslo Modelu:
51136
Značka:
FUSHI
Nátěry:
Antikorozní Olej
Struktura:
Hluboké Drážky
Materiál:
52100 Chromované Oceli

Nejlepší nabídky v této kategorii