• Čerstvé
MUKA 4/4 housle most, housle příslušenství, housle, dřevěné díly

MUKA 4/4 housle most, housle příslušenství, housle, dřevěné díly

Kč 20.00
Kč 39.60
Zboží
Je přístupný k objednávce


start
konec
Vážení kupující, Děkuji vám za nakupování v našem Bates Music store, před nákupem, budeme dát nějaké sliby.
1. Poté, co jsme vyslali balíček a ujistěte se, že nechcete dostat naše balíčky, budeme vám veškeré náhrady. I v případě, že dodávka časového limitu, stále ještě můžeme vrátit s tebou paypal účet, takže si opravdu tu nakupovat bez obav, že přijdete o peníze.
2. Pokud produkt máte nějaké problémy , prosím, napište nám e-mail nebo nám zanechte vzkaz, než si dát sporu, budeme se snažit v našich silách vypořádat se s problémem.
Prosím, buďte ujištěni, nakupování v našem Bates Music store a užijte si to!!!
Značka : MUKA
Použití : Housle
Ddescription : Housle Most obrázku, barva je pouze pro referenční účely. prosím, obraťte se na prodejce před nákupem. Rozdíl dřevo materiál může být odlišné od obrázku.
1. Vaše peníze se vyplácí Aliexpress.com, po obdržení zboží, Aliexpress.com bude dávat peníze na náš účet .A když jsme se dohodly na vrácení peněz je Aliexpress vám to taky. Takže je to bezpečné ESCROW SLUŽBY.
2. Můžete provést platbu za vaši objednávku Kreditní Karty, Peníze, Booker, Peníze Gram, Bankovní T/T, Western Union atd.
1.Loď lhůta je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo jiné faktory, jako je počasí nebo polohu místa určení.Pokud jste viděli balíček dorazil své místo, můžete zkontrolovat s celní nebo místní poště, takže se můžete dostat zboží brzy.
2.Běžná doba dodání s různými expresní společnost.
EMS : Odhadovaný čas dodání 5-10 pracovních dnů
China post air mail : Odhadovaný čas dodání 15-45 pracovní dny
e Packet : Odhadovaný čas dodání 5-10 pracovních dnů,loď do USA pouze
Posti Finland : Odhadovaný čas dodání 10-30 pracovních dnů, loď do ruské Federace a Běloruska.
Ali Express Standardní doprava : Odhadovaný čas dodání 15-45 pracovní dny
Hong Kong Post Air Mail : Odhadovaný čas dodání 15-45 pracovní dny
Budeme automaticky zanechat pozitivní zpětnou vazbu všem, kteří se dokončení transakce a nechat nám pozitivní zpětnou vazbu.
1.Pokud se vám líbí naše položek , prosím, dejte nám Pět hvězdiček zpětnou vazbu, a nechat ostatní, užijte si to taky.
2. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité , pokud jste spokojeni s tím , prosím, kontaktujte mne první místo toho, aby negativní zpětnou vazbu, a to způsob, jak se vypořádat s to účinnější.
3. Dáme pět začít zpětnou vazbu na každého milá kupující.
4.Prosím, napište mi přes 'MOJE ZPRÁVY' nebo "Zeptejte se Prodejce Otázky" pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našich výpis nebo váš nákup.
Jsme Bates Hudby, jsme profesionální na hudební nástroj, a budeme zlepšovat naše výrobky a služby musí být lepší. Chceme si s hudbou a naše nástroje.
Pokud tam je nějaká otázka, prosím, kontaktujte nás on-line nebo zanechte nám zprávu přes Kontaktní Nyní. Naše odpověď by měla dosáhnout v průběhu 12 hodin.

Vlastnosti

Číslo Modelu:
MUKA-Bulk
Značka:
MUKA
Použití:
Housle Použití

Nejlepší nabídky v této kategorii