• Čerstvé
Doprava zdarma Kovové pouzdro typu 18v 300w napájení 18 volt 300 watt SMPS Transformer

Doprava zdarma Kovové pouzdro typu 18v 300w napájení 18 volt 300 watt SMPS Transformer

Kč 817.00
Kč 859.80
Zboží
Je přístupný k objednávce

Doprava zdarma Kovové pouzdro typu 18v 300w napájení 18 volt 300 watt SMPS Transformer
Funkce : AC Vstup : 110/220 V±15% DC Výstup : 18 V Výkon : 300 W Shell Materiál : Kovový kryt / Hliníkové pouzdro, Bezpečnostní Shody : CE Vysoká cena-efektivní, spolehlivost průmyslových standardů, Vestavěný více napětí, více než aktuální, a ochrana proti zkratu Pracovní Teplota : 0~40 ° C Skladovací Teplota : -20~60 C Okolní Vlhkost : 0~95% Non-Kondenzace
Balíček : 1 x Napájecí Adaptér
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
2) Platba musí být provedena do 15 dnů od objednávky.
3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončen do 15 dnů.
Položky jsou dodávány do 5 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.
Návrat :
Pokud položka DOA(Mrtvý Příjezdu),Může Kupující vrátit do 14 Dnů,Budeme jej Nahradit Novou položku poté, co obdržíme DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Před poslal zboží zpět
Záruka :
Všechny položky je Dodáván s Základní 3 Měsíce Prodávající Záruku,pokud položka je vadný v 3 Měsíce,nabízíme náhradní bez extra Nabíječka(včetně poštovného za poplatek) Po obdržení Vadné položky.
Pokud položka Vadná po 3 Měsíce,Kupující může ještě poslat zpátky,Budeme vás kontaktovat dodavatele nebo Manufaktury pro Záruku.Kupující Může Potřebovat zaplatit Expediční poplatek Za odeslání nahrazuje položku.
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Vlastnosti

Kompatibilní Značka/Model:
Nic
Číslo Modelu:
300W-18v
Značka:
Deongaree

Nejlepší nabídky v této kategorii