• Čerstvé
William Anderson se dvěma sedle koně George Stubbs slavný krajiny umění domova Vysoce kvalitní Ručně vyráběné

William Anderson se dvěma sedle koně George Stubbs slavný krajiny umění domova Vysoce kvalitní Ručně vyráběné

Kč 2270.00
Kč 2640.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vítejte Jacky Gallery podrobnosti o Produktu Name : William Anderson s dva jezdecké koně Orientace : Horizontální Velikost : Jako možnosti uvedené výše(1 Palec=2,54 cm). Kontaktujte nás pro další velikosti, pokud budete potřebovat. Tento obraz je Reprodukce, NENÍ Původní . 100% Ručně Malované na plátně. Bez strenched nebo zarámované.
Waterprint a jméno interpreta na obrázek bude odstraněn z dokončil obraz. Zaškrtněte, prosím, na vaši objednávku, pokud je chcete. Příklad z našich dokončil obraz Platbu obdržíme Esrow a platební karty jako výchozí. Také můžeme přijmout western union, a další platby, prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti. Balíček Bezrámové malování bude zabaleno do tvrdé trubice uvnitř a bublina plastový venku. Když budete mít balíček?
Doba zpracování = Od doby, co jsme obdrželi vaši objednávku, když máme loď vaší objednávky. V této době, budeme mít naše umělce, aby dokončit obraz, a čekat nátěr musí být suchý. Minimální čas : 5-10 dní. Dodací Doba = Od doby, kdy jsme loď balíček ven, když obdržíte balíček. To je odlišné od doručení. Economy Express : obvykle To trvá asi 20-30 dní. Urychlené Doprava k dispozici v DHL, EMS, Fed Ex. To obvykle trvá asi 7-10 dní.
Náhrada 1. Všechny plné výši bude vydáno, pokud položky jsou vráceny v původním stavu. 2. Výrobky, které je poškozené, je nevratné. 3. Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. 4. Po obdržení balíčku, vrátíme okamžitě. O zpětnou Vazbu, Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, Prosím, napište nám před vaším odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo neutrální zpětnou vazbu, nebo otevření sporu na místě, uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém co NEJDŘÍVE a budete spokojeni s podnikání. O Nás 1.Nachází se v provincii Fujian v Číně 2.Jednání s olejomalby od roku 2000 3.Loď obrazy z celého světa 4.Dobrý vlastních obrazů (image/fotografie na plátno) Jiné F. a. Q. 1. Jaké jsou olejomalba reprodukce? Olejomalba reprodukce jsou ručně vyrobeny rekreace originálních obrazů. Originály jsou vyrobeny od známých a uznávaných umělců jako Van Gogh, Monet a mnoho dalších. Reprodukce umožňují vlastní repliku mistrovského díla, které by mohly být nalezeny pouze ve světě slavných muzeí umění. Také, reprodukce vám umožní mít kopii některé důležité snímky nebo fotky některých lidí. 2. Jaký je rozdíl mezi ručně malované olejové obrazy a tisky? Otisky, které můžete najít na mnoha místech na Internetu a v mnoha obchodech jsou jen vytištěné obrázky z původní malby. Naše olejomalby jsou skutečné ručně malované reprodukce. Tyto obrazy jsou vyrobeny talentovaných umělců, kteří replikují umělecká díla z některé z největších světových mistrů. Toto je vaše příležitost vlastnit ručně vyrobený mistrovské dílo. 3. Má reprodukci vypadat přesně jako originál? Na Jacky Galerie, reprodukce jsou vyráběny ručně. Budeme zkoumat díla, která jsme získali velmi pečlivě. Jsme si jisti, že naše reprodukce obsahují stejné tahy a techniky, které používají originální umělec. Nicméně, protože malby jsou vyrobeny ručně a nejsou vytvořené na počítači, tam je vždy mírné variace mezi reprodukce a originál/kopie. 4.Můžete reprodukovat obrazy z obrázku? Ano, můžeme reprodukovat olejomalba z jakéhokoli jasný obraz nebo fotografii. Stačí nám poslat váš zájem o fotku a dejte nám vědět na velikost, kterou chcete malovat,zajistíme profesionální umělce k malování pro vás. Zanechte nám zprávy pro podrobnosti.

Vlastnosti

Velikost (Inch):
24 X 20, 32 X 24, 40 X 30, 48 X 36, 64 X 48
Typ:
Olejomalby
Předměty:
Zvíře
Kaligrafie a malby typ:
Malířské Plátno
Režim rámečku:
Nerámováno
Materiál:
Povlečení
Styl:
Klasické
Rám:
No
Střední:
Olej
Podpora Základní:
Plátno
Formulář:
Jeden
Technics:
Ručně Malované
Tvar:
obdélník
originální:
No
podpora:
60
Iid:
19969
M:
M3

Nejlepší nabídky v této kategorii