• Čerstvé
2 X Aosion Vnitřní Elektromagnetické/Elektronické blackbeetle Lal beg Šváb šváb Repeller-A322 s GS PLUG

2 X Aosion Vnitřní Elektromagnetické/Elektronické blackbeetle Lal beg Šváb šváb Repeller-A322 s GS PLUG

Kč 323.00
Kč 339.60
Zboží
Je přístupný k objednávce


2 X Aosion Vnitřní Elektromagnetické/Elektronické blackbeetle Lal beg Šváb šváb Repeller-A322 s GS PLUG Specifikace
1. elektrický repelent šváb
2. CE& Ro HS
3. 220 V AC Plug
4. Bezpečný pro člověka a domácí zvířata
5. Továrna audit : BSC&BV
Princip :
Elektromagnetické vlny přenášeny podél drátu thenspread na celý pokoj (včetně stropu mezaninu, protože strop bude mít napájecí kabel obecně) ,zvukové vlny bude dráždit je, simulovat nebezpečí, a odrazit je pryč z ozářené oblasti.
Funkce :
1.Elektromagnetické švábi expelerů je hurtless pro domácí elektrické spotřebiče, člověka a domácí zvířata. Žádné chemické látky, žádné znečištění.
2.Tento produkt výkon je stabilní a rychle efektivní. můžete vidět nejlepší účinek po nepřetržité užívání 2-3 týdny(protože šváb vejce změnit do dospělého potřebuje asi 3-4 týdny)
3.Kompaktní a pohodlné, nízká spotřeba energie, ett.
Metoda :
1.Zapojte jednotku do zásuvky, 110~220 V AC zásuvkou.
2.Jednou napájení,červená LED kontrolka se rozsvítí a další přerušované blikání zelené světlo
což naznačuje, že vyzařují elektromagnetické vlny řídit škůdci pryč.
Specifictions : Název Produktu Elektromagnetické/Elektronické Šváb Repeller-A322 Materiál Odolný ABS Napájení 220 V AC zásuvky krytí rozsah 30 sq.m. spotřeba 1-2 wattů Frekvenční rozsah 45.5-47 KHZ Certifikát CE/Ro HS
Pozornost :
1.Prostředí, mají dlouhou dobu nikdo zůstat,prosím, vytáhněte zástrčku
2.Tento výrobek není vodotěsný,prosím, nepoužívejte použity ve vlhkém prostředí.
věnuje se výzkumu a uvádění na trh různé druhy Ekologické hubení škůdců po mnoho let. Teď už máme self-management dovozních a vývozních licencí a naše vlastní známka-Aosion. Naše společnost má mnoho profesionální talenty. Hardware, software a okruh našich výrobků jsou zcela navrženy sami a získali desítky národních patentových osvědčení.
Máme mnoho druhů přípravků proti škůdcům. Venkovní produkty pokrývají od Zahradní Solární Krtek Repeller, Had Repeller, Pták Repeller, Kočka Repeller a Pes Repeller pro Pasivní Infračervené Zvířat Repeller. Vnitřní produkty patří Myši, Odpuzovač Komárů Odpuzovač, Šváb Repeller, Moucha domácí Odpuzovač, Spider a Mosquito Repeller Vrah Lampy atd.
Obchod :
PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) Objednávky zpracovány včas po ověření platby, obvykle budeme posílat balíky do 2~5 pracovních dnů. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres, vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou hacve trochu zpoždění během prázdnin. RUSKO zákazník by měl opustit své PLNÉ JMÉNO, když vaši objednávku. (Vzhledem k novým pravidlům Rusku.) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku po 60 pracovních dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka. - Vaše spokojenost je naším cílem.budeme kontrolovat každý pozemek, než jsme se poslat je ven - Budeme vždy soustředit na svůj pozemek, když je na cestě k vám, pokud nemůžete sledovat to, prosím, kontaktujte nás . - Prosím, nenechávejte žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor na Aliexpress bez komunikace, věříme, že můžeme vyřešit problém pro vás. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Budeme dělat naše nejlepší udělat dobrý obchod s každým klientem. Pokud máte nějaký problém, prosím, kontaktujte nás bez váhání.
-Položky budou vyměněny ani vráceny, když prodávající obdržel vrácený výrobek s originální balení.
-Kupující bude odpovědný za všechny přepravní poplatek a pojištění.
-Všechny vrácené položky musí být v původním obalu a sdělte nám prosím lodní sledovací číslo.
-Vadné zboží musí být zaznamenán do 7 dnů od data, kdy jste jej obdrželi. Poté, co jsme dostali balíček, vrátíme vám peníze.
- Jsme druh a poctivý prodejce. A doufám, že se vám vaše nákupy v mých aliexpress obchod. - Pokud se vám líbí naše služby a produkty, 5 hvězdy hodnocení pozitiv bych být ocenil. - Máte-li jakékoli otázky nebo splnit jakékoliv problémy, prosím, neváhejte a kontaktujte mě před odjezdem jakékoli zpětné vazby.

Vlastnosti

Jmenovité Napětí:
220-240V
Pest Typ:
Švábi
Odpuzující Typ:
Ultrazvukové Škůdce Repellers
Značka:
AOSION
Materiál:
ABS
Plug:
GS
Teorie:
Elektromagnetické
certifikace:
CE&ROHS
Pest Typ:
Šváb
barva:
Bílá
Funkce:
Eco-Friendly

Nejlepší nabídky v této kategorii