• Čerstvé
4G OBD inteligentní monitorovací terminál (s WIFI) OBD + GPS + WI-fi + 4G řešení přizpůsobení 4G OBD box

4G OBD inteligentní monitorovací terminál (s WIFI) OBD + GPS + WI-fi + 4G řešení přizpůsobení 4G OBD box

Kč 3377.60
Zboží
Je přístupný k objednávce

Řízení chování, analýzu a analýzu spotřeby paliva. Automatická identifikace vozidla diagnostický dohody, a většina modelů na trhu. Probuď se a spát zpráv, každé zařízení nebo režimu spánku, zařízení bude nahrávat zprávy na server. Vítejte poradenské spolupráce, podpora ODM a OEM. A způsob probuzení (úroveň napětí skok, vibrace, telefon/SMS, RTC čas, probudit, probudit) na zprávy na server. Podporuje TDD LTE a FDD - high-speed 4 g LTE síť, a nabízí WI-fi připojení k Internetu zdarma, další země a regiony 4 g sítě lze přímo nahradit různé frekvence 4 g modul. Trajektorie přehrávání a OBD data GPS real-time zobrazení. Podporuje mobilní unicom telecom snížit v sérii.
MK8000 Mc Carty, jak je shenzhen technology co. Poskytují celkový provoz dat dotazu funkce, může prostřednictvím těchto údajů na dlouhou dobu, aby lépe určit, majitel řidičské návyky a chování, také může prostřednictvím těchto údajů určit, vůz po dlouhou dobu v spotřeba paliva podle různých rychlostí, na pomoc majitelům. Servisní podporu.
WIFI modul : nabízíme pronájem uživatelé high-rychlost přístupu k Internetu, wi-fi až 10 terminálu ve stejnou dobu
Produkt funkce úvod :
1. Zařízení může uložit až 14000 dat, zajištění zařízení pro dlouhou dobu kapek neztratí data
Zabezpečovací zařízení, poskytují tucet alarm (překročení povolené rychlosti, únava, postrádá elektrické baterie, nabíjecí obvod je neobvyklé, motor, chladící kapaliny, teplota chladicí kapaliny je příliš nízká, připomenutí údržby, čištění škrticí klapky připomíná, vibrační alarm, ostré zatáčky, zrychlení, snap zpomalení, prudké změny jízdního pruhu, a doplňování paliva, při volnoběhu na dlouhou dobu). Každý výrobek v továrně má unikátní ID číslo, které může určit ID, včetně modelu produktu, datum výroby a šarži. Zařízení přijímá čistě binární protokol, průtok, než obecné OBD produktů na trhu, aby ušetřit více než 60%. Pokaždé, když se po vysazení, zařízení bude předložen cestovní taška, pohodlné pro klienty s spotřeba paliva a jízdní chování analýzy. Je produktem nezávislého výzkumu a vývoje pro automobilový ECU související údaje shromážděné prostřednictvím OBD rozhraní a integraci GPS, a přes 4 g síť nahrát data na server, poskytují on-board WI-fi, prohlídku vozidla, vozidla dráhy, přesný harmonogram hlášení, spotřebu paliva, chování řidiče analýzy a další funkce inteligentní auto, auto terminálu. Zapalování vypnuto zpráva, zapalování nebo stání každé zařízení, zařízení bude nahrávat zprávy na server
7. Zařízení přinést RTC real-time clock, stačí dostat správný čas (jednou GPS nebo přístup k síti), zařízení bude inicializovat vnitřní hodiny reálného času, tak dlouho, dokud zařízení není vytáhnout, zařízení kdykoliv čas je přesný. Je třeba závazné vybavení a majitele číslo mobilního telefonu. Lepší úspory nákladů pro zákazníky. Turné balíček je především poskytnout následující informace : zapalování čas, vypnout čas, časový rozsah (s přesností na m), doba spotřeby paliva (s přesností na ml), nejvyšší rychlost, nejvyšší otáčky, nejvyšší teplota, počet naléhavé zrychlení, zpomalení časy, pořadí, počet, frekvence, rychlosti, rychlého pruhu měnící se časy, pojď, rychlost/vysoká/střední/nízká rychlost/volnoběh běží čas a rychlost/vysoký/střední/nízký počet najetých kilometrů, rychlost/vysoká/střední/nízká rychlost/volnoběžné otáčky spotřeba paliva.
Master (MCU) : ovládat práci celého zařízení, GPS data, snímač zrychlení dat, auto ECU data, etc.
Produkt framework :
Tento výrobek se skládá hlavně z hlavní řídicí (MCU), komunikační modul (4 g modul), GPS modul, auto ECU čtení, WI-fi moduly. Zařízení podporují základní stanice určování polohy a - GPS
15. Vybavení podpora SMS Zha Che postavení a konfiguraci serveru, informace, zpráva obdržení alarm, informace, atd. U modelů, které nepodporují OBDII můžeme velmi dobrou podporu.
Komunikační modul (4 g) : platforma mezi odesílání a přijímání dat, wi-fi hotspoty výstup, atd
GPS modul : přijímací zařízení umístění informace, včetně délky, šířky, rychlost, směr, počet GPS informace, atd
Auto ECU čtení modulu : přes CAN/K-line rozhraní, podle OBDII dohody, read auto ECU data.
Společnost se specializuje na OBD, GPS, 2 G/4 G výrobek R & D podnikání, zvládnout základní technologie produktů, podporovat všechny druhy výrobků na zakázku vývoj, uvítal konzultace, Ne přímo pro jednotlivé uživatelé, prosím, věnovat pozornost jednotlivým uživatelům., ovládání komunikačních modulů připojit na server, WIFI modul otevření a zavření, shromažďovat a analyzovat všechny druhy dat, a to prostřednictvím komunikační modul pro přenos dat do platformy.

Vlastnosti

barva:
Černá
Značka:
MLLSE
Speciální Funkce:
WIFI

Nejlepší nabídky v této kategorii