• Čerstvé
Funssor Kola Bloku pro DIY Openbuilds CNC 3D tiskárny Reprap V-Slot, profily a V-Slot desky

Funssor Kola Bloku pro DIY Openbuilds CNC 3D tiskárny Reprap V-Slot, profily a V-Slot desky

Kč 152.00
Kč 159.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Funssor Kola Bloku pro DIY Openbuilds CNC 3 D tiskárny Reprap V-Slot, profily a V-Slot desky
Těšíme se na další rozšíření, příjemný obchodní vztah. Pokud máte nějaké quetion nebo něco potřebovat, pls kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách, aby jste spokojeni.
Doprava zdarma po celém světě , poslat China Post Airmail.
Dodací lhůta asi 20 až 30 obchodních dnů. Některé země se může zpozdit dobu 1-2 týdnů.
Budeme loď zboží do 2 dny po obdržení platby vymazány.
Pozornost :
Pokud se chcete dostat zboží naléhavě, můžeme také poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Budete muset zaplatit určitou nákladní více . Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd.
Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem,z jakéhokoliv důvodu,dejte nám vědět.Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám znovu náhrady,je to tak jednoduché. Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující. Pro vaši ochranu, prosím pojištěného balíku.
Pokud se vám produkty mají nějaké vady nebo zpoždění, prosím, nepoužívejte otevřený případ, nebo ne opustit Negativní A Přírodní zpětnou vazbu, to nemůže vyřešit veškeré problémy .Ale řekněte nám, budeme v našich silách vyřešit to.
Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětnou Vazbu a čtyři 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), které jsou životně důležité pro růst naší malé firmy.
Akceptujeme platby přes aliexpress. Pokud nemáte aliexpress účet, prosím, registrované pro sebe ve (http : //www.aliexpress.com). Platba musí být obdržena do 5 dnů po aukce skončila. Prosím, ujistěte se, že máte v úmyslu koupit nebo schopni platit ve stanovené lhůtě, než nabídky. Nezaplacené spor bude podán na aliexpress pro jiné než splatné uchazečů.
PROSÍM, nenechte nás nechává v 1, 2, 3 nebo 4-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pouze 5-Podrobné Prodávající Hodnocení jsou vítány.

Vlastnosti

Velikost:
1.4mm, 2pcs
Značka:
Funssor
Typ Položky:
Vedení Šroubu
Číslo Modelu:
kola blokovat
Jméno:
Funssor
Materiál:
Hliníkové slitiny

Nejlepší nabídky v této kategorii