• Čerstvé
Bluetooth 4.0 Audio Stereo Zvuk TV Vysílač Adaptér Audio Bluetooth Vysílač pro Sluchátka, TELEVIZE, Notebook, DVD, PC

Bluetooth 4.0 Audio Stereo Zvuk TV Vysílač Adaptér Audio Bluetooth Vysílač pro Sluchátka, TELEVIZE, Notebook, DVD,

Kč 208.00
Kč 415.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Bluetooth 4.0 Audio Stereo Zvuk TV Vysílač Adaptér Audio Bluetooth Vysílač pro Sluchátka, TELEVIZE, Notebook, DVD, PC
Bluetooth 4.0 Vysílače může změnit tradiční DVD, TV, PC, Notebook, Laptop, CD Přehrávač nebo počítač Tablet PC do Bluetooth-umožnil. Poté, co jsou s nimi spojení přes 3,5 mm audio kabel, můžete přenášet audio soubory, z nich k Bluetooth-umožnil Přijímače zařízení (například, Sluchátka, Reproduktor, Bluetooth Přijímač, atd.). Kromě toho, B5 přichází s externí Anténou, která může zvětšit Bluetooth přenosu rozsah a zvýšení stability signálu. S B5, si můžete volně vychutnat hudbu z DVD, TV, Notebooku nebo PC bez nutnosti kabelů. Přinese vám mnoho pohodlí.
Vlastnosti :
[Vysoce kvalitní Zvukové Efekty]
Přijme Pokročilé Bluetooth 4.0 Modul, který umožňuje dostane vysoce kvalitní zvukový efekt s A2 DP & AVRCP, a jeho Vestavěný-AEC ozvěny a potlačení šumu obvodu ANC, nabízí a umožňuje vám vychutnat si nádherný a čistý stereo zvuk bez drátů omezení nebo sledovat TELEVIZI, tiše, aniž byste rušili své rodinné příslušníky.
[Magické Funkce]
Změnit tradiční DVD, TELEVIZOR, Notebook nebo PC do Bluetooth-umožnil. Poté, co s nimi souvisí (přes 35 mm audio kabel, podpora AUX IN), B5 může přenášet audio soubory, z nich k Bluetooth-umožnil Přijímače zařízení (například, Sluchátka, Reproduktor, Bluetooth Přijímač, atd.). Také podporuje automatické vyhledávání zařízení Bluetooth realizovat připojení a automatické paměti připojené funkce, snadnější ovládání, více pohodlné.
[Plně Kompatibility A Silný Signál]
S pokročilým Bluetooth 4.0 řešení, B5 je kompatibilní s většinou Bluetooth-umožnil zařízení (například Sluchátka, Reproduktory, Hudební Přehrávač, atd.)a spárování s nimi rychle a podporu přenosu hudebního signálu z až 10 metrů (33 stop) pryč. B5 přichází s externí Anténou, která může zvětšit Bluetooth přenosu rozsah a zvýšení stability signálu.
[Napájení USB]
S USB port, můžete připojit a hrát tento vysílač snadno a není třeba žádné další ovladače, software, napájení přes USB, tam je také není časově omezena.
[Kompaktní Přenosný Velikost A Lehký]
Měření Velikosti 81 * 23 * 10 mm a váží 60g.
Highlights :
Bezdrátová Svoboda :
Už žádné zamotané kabely, žádné natažené kabely, pár B5 s jakýmkoliv Bluetooth-umožnil zařízení, jako jsou Sluchátka, Reproduktor, Bluetooth Audio Přijímač, atd., aby si křišťálově čistý stereo hudby.
Užijte si Pozdě v Noci TV Program Tiše :
Mnoho lidí má oblíbené pozdě v noci TV program, Naše B5 Bluetooth Vysílač může nechat volně vychutnat pozdní noční TELEVIZNÍ program, aniž byste rušili své rodinné příslušníky. Stačí Připojit B5 k TELEVIZORU a vychutnat si TV program bez otáčení hlasitosti dolů a zbystří vaše uši, aby se zvuk.
Specifikace :
Model : B5
Typ produktu : Bluetooth audio vysílač
Bluetooth Verze : V4.0+EDR,Classⅱ
Chip : CSR8670
Podporuje A2 DP, AVRCP, HFP Protokolu.
Bluetooth Rozmezí : ﹥9 M(prostor, místo)
Pracovní Proud : 100m A
Vstup : 3.5 mm Stereo Audio Port
Nabíjení : Micro USB 5 V/0.5 A
Powered By USB port
Seznam Balíčků :
1 * B5 Bluetooth vysílač
1 * 3,5 mm Audio Kabel
1 * 2 db Anténa
1 * Angličtina Uživatelská Příručka

Vlastnosti

barva:
Černá
Podpora Apt-x:
No
Zvukové Stopy:
Jeden
WI-fi Standard:
Nic
Podporu AAC:
No
Balíček:
Ano
Obsah:
Audio
High Definition Support:
Nic
Značka:
Nsendato
Rozhraní:
USB
Standard Bluetooth:
Bluetooth v4.0
Podpora Paměťových Karet:
No
Funkce:
Nic
Číslo Modelu:
bluetooth audio vysílač
Bezdrátové Typ:
Bluetooth

Nejlepší nabídky v této kategorii