• Čerstvé
Barrow G1/4 90 ° úhlové Šroubení Konektor Montáž TDWT90SN-V2

Barrow G1/4 90 ° úhlové Šroubení Konektor Montáž TDWT90SN-V2

Kč 52.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

O Barrow
BARROW značka se zavázala k vytvoření nejvíce vhodný pro vaše produkty. Vysoce kvalitní suroviny + profesionální prostředí povlak. Vynikající výrobní technologie + celý vyrábíme řetězové ovládání. Vysoká hodnota výrobků + rozumné ceny produktu. Protože zaměření, tak profesionální.
Jsme oficiální autorizovaný dealer, nabízíme nejlepší služby a produkty a související technické poradenství.
Charakteristika & Specifikace
Materiál : Mosaz
Závit : G1/4
Barva : Černá/Stříbrná/Bílá , Řekněte mi, které je třeba po nákupu nebo odeslat černá model Pojem O Položky 1.Od výběru Internetového nakupování, udržovat dobrou komunikaci, k řešení problémů, které mohou nastat, a, pokud je to možné, prosím vždy zkontrolujte, zda je Ali zprávy.
2.Pokud máte otázky, nebo problém o produkty nebo řešení, prosím, kontaktujte nás, doufáme, že všichni kupující spokojenost našich výrobků, Aliexpress nelze zrušit zpětnou vazbu, pokud kupující jako odešel špatnou zpětnou vazbu, aniž komunikaci, prosím, nekupujte v našem obchodě, Děkuji za vaši spolupráci 3.Položka barvy zobrazené na vašem monitoru a skutečnou barvu nelze přesně stejná, prosím, pochopit,
O Lodní Dopravy 1. Nebudeme platit clo, to je odpovědnost kupujícího, pokud celní sazba způsobil kupující vrátit, nemáme vrácení expediční poplatek.
2.Předpokládaný čas přepravy ukázat na aliexpress pouze pro referenční účely, nikdo nemůže zaručit, že balíček dorazí v předpokládaném čase, ani my, ani Aliexpress může kontrolovat dobu přepravy náklady, takže můžeme nabídnout, On-time Dodávky záruky, ale můžeme zaručit, že kupující bude mít možnost získat zboží nebo získat plnou náhradu po dopravní problém.
3.Pokud je to možné, prosím vždy zkontrolujte, zda tím, že sledovací číslo balíku, aby zajistily, že obaly nebudou vráceny, pokud selhání doručení.
4.Pokud hromadný nákup, prosím, kontaktujte mě, budu volit více rozumné a hospodárné dopravy.
5.V některých zemích nebo oblastech nejsou v rámci naší dopravy pro obchodování bezpečnostních důvodů. Prosím, kontaktujte mě, pokud kupující nemusí posílat položky do těchto zemí. Další tipy 1. Doprava do jižní ameriky přes express, jako je brazílie/chile, prosím, nabídnout daňové identifikační číslo/Telefonní číslo/E-mail nebo doprava možná být zpoždění nebo pozastavit. 2. Poslat balík do ruska přes SPSR potřeby kupujícího e-mailem nebo způsobit zpoždění dodávek

Vlastnosti

Blade Barva:
Černá, Bílá, stříbrná
Značka:
BARROW
Linky:
Nic
Číslo Modelu:
TDWT90SN-V2
Typ:
vodní chlazení

Nejlepší nabídky v této kategorii