• Čerstvé
Pro Carling ARB Narva 4x4 Styl Kolébkový Spínač Zelený Led Light Bar ON OFF/ ON OFF NA 12V Auto, Loď, Náklaďák, Karavan Přepínač

Pro Carling ARB Narva 4x4 Styl Kolébkový Spínač Zelený Led Light Bar ON OFF/ ON OFF NA 12V Auto, Loď, Náklaďák, Karavan

Kč 99.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

Popis
1.Stejnou velikost jako ARB/Carling/NARVA přepínače. To má plochu velikosti 50mm x 25mm a používá standardní din velikost montážní otvor 37,2 mm x 21.2 mm.Prosím, zkontrolujte, zda velikost, než jste nabídku
2.Vodotěsná IP 68,Single Pole Single Throw ON-OFF přepínač, černý tvrdý povrch rocker. Dimenzováno na 20amp/12v 10amp/24v.
3.Ochrana proti zkratu, ochrana proti přetížení, proti přepólování ochrana.
4.Duální LED se rozsvítí ZELENĚ.Horní světlo je NA, když je spínač stisknutý.Dolní světlo může být zapojen do samostatné dash světlo obvod.(dva premium Led vyzařuje příjemné světlo, to je jasně vidět ve tmě.)
5.Vhodný pro Auto,Loď,Námořní,Jachta,KARAVAN,ATV,UTV. Ty by mohly být také zájem o model a Speciální modely Navijáku in/out, Lišta záložek : 7pinChvilkové NA OFF NA i dvojité přepínací Spínač Stěrače : 7pin i dvojité přepínací ON-OFF Přepínač MOMENTÁLNÍ znamená, že to funguje, když stisknete spínač, to se vypne, když sundáte prst.
Obsah Balení
1x Kolébkový Vypínač
Možná jste také, jako je :
Platba :
1. Platba musí být doručena do 3 Dnů od data nákupu.
2. Prosím zanechat poznámka : při provádění platby, pokud máte nějaké speciální přání (barvy/velikosti).
3. Normálně objednávky budou zpracovány okamžitě a odeslán na 24-48 hodin, tak my nepřijímáme žádné Email/Zprávu na vědomí před nebo po umístění objednávky.
4.Vážné Kupující Pouze! Prosím přečtěte všechny podmínky pečlivě, když si koupíte. Díky!!!
Doprava :
Položky budou odeslány do 24-48 hodin po obdržení úplného zaplacení. (nezahrnuje víkendy a svátky)
Jsme loď do USA e Packet. To trvá asi 7 - 20 pracovních dní.Jsme lodi jiné země, s sledovací číslo, Singapur nebo Hong Kong Air mail. Tato mezinárodní objednávky může trvat déle, aby se dospělo.Za normálních okolností, doba přepravy do většiny zemí je 15-25 pracovních dní.(S výjimkou RUSKA,ŠPANĚLSKA,BRAZÍLIE,MEXIKO,BĚLORUSKO, a tak dále.)
Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 28 Pracovních dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme kontrolovat a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
Zpětná vazba :
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!
Jiné Politiky :
Všechny položky byly testovány a pečlivě zkontrolovat před odesláním.
V případě, že položka je vadné, když jste si to, prosím, kontaktujte nás. Zajistíme náhrady a reship. Prosím, kontaktujte nás před vrácením packge.
Vážné Kupující Pouze! Přečtěte si prosím všechny podmínky pečlivě před nákupem. Díky!!!

Vlastnosti

Značka:
BANDC
Speciální Funkce:
červená LED KONTROLKA
Rok:
2017
Položka Délka:
3.72cm
Typ Materiálu:
Černý tvrdý povrch rocker
Externí Testování Certifikace:
CE
Hmotnost Položky:
55g
Šířka Položky:
2.12cm
Typ Položky:
Přepínače

Nejlepší nabídky v této kategorii