• Čerstvé
Sexy antibakteriální hedvábí hedvábí pletené pánské kalhoty kalhoty, spodní prádlo, spodní prádlo 10 barev tisk 2

Sexy antibakteriální hedvábí hedvábí pletené pánské kalhoty kalhoty, spodní prádlo, spodní prádlo 10 barev tisk

Kč 396.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vítejte Na Mém Obchodě
Hedvábí a zdraví :
Od dávných dob, tam jsou "hedvábí hedvábí Královna" dobrou pověst. V moderní době, lidé dát to "zdravé vlákniny", "zdravotní péče vlákno" pochvalné jméno. Proto, hedvábné vlákno zdravotní funkce není žádné vlákno nemůže být ve srovnání, alternativní. Hedvábí obsahuje 18 druhů aminokyselin, nezbytných pro lidské tělo, obsahují aminokyseliny lidské kůže s není velký rozdíl mezi. To je lidská "druhá kůže" pochvalné jméno. Nosit hedvábné oblečení, a to nejen může zabránit ultrafialové záření, prevenci škodlivých plynů invaze, odolnost vůči škodlivé bakterie, ale také může zvýšit povrchovou aktivitu kožních buněk, podporují kožní buňky nové nahrazuje staré. Ve stejné době, má dobrou roli adjuvantní terapie pro některé kožní onemocnění. Kromě toho, z důvodu zvláštní vlhkost absorpce a propustnost, a regulovat tělesnou teplotu, reguluje roli voda.
Hedvábí velikost oblečení si vybrat, ztratit některé z nich. Koupit hedvábí, koupit, je to zdraví, pohodlí, kvalitní.
Musí nosit moruše hedvábí underwe
Sexy 100% antibakteriální hedvábí hedvábí pletené pánské kalhoty kalhoty, spodní prádlo, spodní prádlo 10 barev tisku
100% čistý moruše hedvábí hedvábí
Blízko kůže, prodyšné, pohodlné a hladké
Sexy 100% antibakteriální hedvábí hedvábí pletené pánské kalhoty kalhoty, spodní prádlo, spodní prádlo 10 barev tisku
Kvalita : 100% čisté hedvábí (hedvábí) pět seskaná příze tkát
Vlastnosti : měkké a prodyšné, potlačení má bakteriostatický účinek.
Velikost : následující
L (pro 63 cm do 73 cm obvod pasu)
XL (pro 73 cm do 82 cm obvod pasu)
XXL (82 cm - 93 cm obvod pasu)
poznámky Tento obchod je v centimetrech, v důsledku různých metod měření, měření, umožňuje 1-3cm vnitřní chyba, Tato situace není problém s kvalitou.
Dobrý den! Metoda a upozornění pro čištění hedvábné tkaniny : 1, širokou škálu pravé hedvábí, to je doporučeno zkontrolovat prádlo před praním štítky. Některé odrůdy by neměly být umyty, květinový satén, brokát, satén, hedvábí, starověké kadidlo kadidlo, Tianxiang krep, samet; některé odrůdy vhodné pro suché čištění, jako je samet, Zhangrong, georgette; některé lze prát, umýt, než se máčet ve studené vodě po dobu asi 10 minut, namáčení doba by neměla být příliš dlouhá. Praní ve studené vody nebo teplé vody, ne dlouhou dobu namáčení; šetrné špetka umýt, vyhnout se tření energicky. Ruční mytí. Hluboká barva je obecně snadné slábnout; 2, ne alkalické odolné, by měly být použity bez enzymu nebo neutrální čisticí prostředek pro hedvábí; 3, nepoužívejte chlór čisticího prostředku namočte, k dispozici kyslík mycího prostředku skvrny barvy; 4, pomocí vytlačování praní, vyhnout se ždímání, zmáčknout odstranit voda, sušené nebo sušené binární pozastavení pozastavení, ne slunce, ne suché; 5, použití měkké agent udržovat soft touch a anti-statické.
Hedvábný materiál je jemná, je lepší, aby se suché čištění, pokud trváš na vodě a nebojí se problémů
Také prosím, použijte hedvábí profesionální prací prostředek (nebo použitelné mytí těla chránit produkty, jako jsou šampon, sprchový gel) měkké ruky
Ne násilně hníst, snadno zlomené dráty, také nekruťte vyždímat platnost po umytí.
Hedvábný tónovací síla je omezená, prosím, nenamáčejte na dlouhou dobu, hedvábí po umytí jsou snadné vrásek, lisování za studena.

Vlastnosti

Velikost:
L, XL, XXL
Pohlaví:
Muži
Slipy & Boxerky:
Boxerky
Značka:
Paní vyhrát
Materiál:
Hedvábí
Číslo Modelu:
3233
Vzor Typu:
Tisk

Nejlepší nabídky v této kategorii