• Čerstvé
Vysoce Kvalitní Nehtové Formy Pro Ženy 5KS UV Gel Pomocné Suché Akrylové francouzské Tipy Opakovaně Manikúra Finger Support Tools TN

Vysoce Kvalitní Nehtové Formy Pro Ženy 5KS UV Gel Pomocné Suché Akrylové francouzské Tipy Opakovaně Manikúra Finger

Kč 33.00
Kč 42.40
Zboží
Je přístupný k objednávce

Vysoce Kvalitní Nehtové Formy Pro Ženy 5 KS UV Gel Pomocné Suché Akrylové francouzské Tipy Opakovaně Manikúra Finger Support Tools TN Popis 100% Zbrusu nový,vysoce kvalitní!
Vhodný pro profesionální akrylové nehty nebo UV gel prodloužení nehtů.
10 ks na jedno použití nehtové formy pro rozšíření účelu.
Jasně řádky označené na každý nehet formě, která může poskytnout přesný návod.
Nastavitelný design,vhodný pro všechny nehty v různých velikost.
Lze použít pro mnoho krát,životního prostředí,a cenné.
Barva : barva je, jak je znázorněno na obrázcích
Obsah balení 5x Nehty Formy
Lodní Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Návrat Politiky přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress! Zpětnou vazbu, Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Kontaktujte NÁS, Prosím, Zprávu nám od 8 : 30. do 18 : 00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Vlastnosti

Značka:
SEXYBRIDAL
Číslo Modelu:
11236
Materiál:
Kovové
Velikost:
Nail Form
Množství:
5ks
Typ Položky:
Nail Formulář

Nejlepší nabídky v této kategorii