• Čerstvé
Elektrické kolo konverzní kit 48V 500W přední náboj motoru kit systém

Elektrické kolo konverzní kit 48V 500W přední náboj motoru kit systém

Kč 3781.00
Kč 3980.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


je to správce sady pro EUNORAU 48 V500 W hub motorových souprav, je pracovat pouze s EUNORAU 500 W kit, tak prosím zkontrolujte pečlivě, než si koupit.
1.48 V20 A blok-wave controller
2.850 C/DPC-14 displej s USB plug
3. EB-Bus kabel 1 T4
4 : Palec plynu
5.V12 PAS(snadná instalace)
6. Brzdy-2
Jsme zapojeni v elektrickém odvětví jízdních kol již více než šest let, s profesionální technický tým, vysoce kvalitní produkty a prvotřídní servis. S rozvojem elektrických jízdních kol průmyslu,máme zákazníky po celém světě a setkal se s mnoha problémy.S těmito problémy, máme mnoho zkušeností na e-bike sad dnes. Naše e-bike soupravy jsou snadno nainstalovat a vám umožní převést vaše standardní kolo v zábavné a eco-friendly e-bike. Protože každý model je jiný a složky se bude lišit, je to vaše odpovědnost, aby se určit nejlepší způsob, jak nainstalovat elektrický bike kit na kolo. I když většina kroky jsou podobné z install, máme návod může pomoci zákazníkům převést jejich kolo.
Q : Cel : Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena . Q : Barevný Rozdíl : : obrázky ukazují v našem obchodě jsou přijímána na základě skutečného produktů .Kvůli jinému monitoru a jas,mohou existovat normální nepatrný barevný rozdíl,prosím, aplikace zanechat špatný zpětnou vazbu, nebo vrátit zboží nás bez nás kontaktovat Q : Dodací lhůta : Pokud zboží ještě v Tranzitu ,a dodat čas bude vyprší ,laskavě kontaktujte nás ,budeme prodloužit dodací dobu pro vás .a pokud produktů je ztracen v tranzitu ,prosím, kontaktujte nás, budeme dělat plnou náhradu nebo odeslat stejné produkty pro vás co nejdříve . Q : Zpětná vazba : Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Q : Vadné Výrobky : A : Prosím, přihlaste na přepravní doklad, pokud produktů je vadný , je lodní společnost, odpovědnost , prosím, vyfotit pro nás a budeme se náhrady na vás . Q : Návrat Politika : : jsme v našich silách, aby sloužit našim zákazníkům.my vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení zboží a to je jediný důvod, produkt sám o sobě jako vada,poškození,vše, co je prodávajícím je chyba,nikoli kupujícího osobní preference nebo neschopnost používat. Kromě toho položky vrátil musí být v jejich původních podmínek

Vlastnosti

Značka:
EUNORAU
Typ:
Další
SKU:
ENA-SYS-500-48
Regulátor:
48V20A
Zobrazení:
850C
EB-BUS kabelu:
1t4
PAS:
v12
Škrticí klapky:
palec plynu
Brzdový senzor:
Brzdy-2

Nejlepší nabídky v této kategorii