• Čerstvé
Nový Vzor sluneční Brýle korejský Bude Rám Polarizované Světlo Zrcadlo Příliv Mužů A Žen Barevné Sluneční Brýle oculos de sol gafas

Nový Vzor sluneční Brýle korejský Bude Rám Polarizované Světlo Zrcadlo Příliv Mužů A Žen Barevné Sluneční Brýle oculos

Kč 181.00
Kč 190.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Naše továrna podporuje celou zemi
Údržba sluneční brýle
Metoda / postup
Údržba sluneční brýle je jako údržba obecné brýle, čištění, skládání, skladování by měly rozvíjet návyky. Ale často nosí sluneční brýle Tuotuo, omylem poškrábaný, takže tam jsou některé malé detaily, aby vám připomněl : sluneční brýle neposkvrňte přilnavost, s hřebík vytáhnout, to by bylo snadné poškrábání povrchu rány. Ne nosit sluneční brýle, mnoho lidí se snadno zavěsit na hlavě, krku nebo v kapse, tentokrát pohyby těla nemůže být příliš velký, aby nedošlo k prasknutí nebo poškození. Nebo někoho, kdo se bude dát do tašky, brýle box, nebo naznačují, že nejprve dát do tvrdé, a dát ji do sáčku, aby nedošlo k být klíč, hřeben, mince a další drobné věci nosit čočky, nebo s rtěnky a další kosmetiku řidiči na sobě sluneční brýle, na sobě nejsou často snadno na palubní desku nebo sedadlo, to je velmi špatný zvyk, horké počasí nebude péct sluneční brýle do prototypu, a to zejména plastového rámu je ještě více tak, nejlepší je sundat, nebo v brýle prostoru, zda budete sbírat sluneční brýle z kde, ujistěte se, že pamatovat zrcadla se pohybovat na.
záležitosti vyžadující pozornost
1, jeden ručně sbírané nosit zničí rám o rovnováhu, vést k deformaci, je doporučeno držet se za ruce a brýle na nohy po obou stranách obličeje rovnoběžně se směrem vybrat nosit.
2, vzít čas, aby nosit obecné přeložte levou nohu, není snadné způsobit deformaci rámu.
3, voda naznačují, mytí sklenic a suché s papírovými ručníky, aby použít speciální brýle, hadřík otřete, setřete být posílení okraj jedné straně rámu zrcadla hedvábí, jemně otřete objektiv, aby se zabránilo nadměrné síly, což vede k poškození rámu nebo objektiv.
4, nenosí brýle, použijte hadřík na brýle brýle box. Pokud dočasné umístění, prosím, nahoru konvexní brýle, čočky nebo snadno se nosí květiny. Ve stejné době, brýle by se měly vyvarovat kontaktu s repelent, toaletní potřeby, kosmetika, gel na vlasy, lék s přípravky a jiné žíravé látky, vyhnout se dlouhodobému slunečnímu záření a vysokým teplotám

Vlastnosti

barva rámu:
Obrázek
Název Oddělení:
Dospělé
Číslo Modelu:
p0803
Značka:
Brightzone
Výška Čočka:
Pryskyřice
Pohlaví:
Muži
Styl:
Kočičí Oko
Objektivy Optické Atribut:
Polarizační
Čočky Materiál:
Plastové
Materiál Rámu:
Plastové
Objektiv Šířka:
Černý rám ash C1
Brýle Typ:
Sluneční brýle
Typ Položky:
brýle
Specifikace:
Vice-
Brýle struktura:
Rám
Zda Polarizované Světlo:
Ano
Styl:
obnovení starověkých způsoby
Viditelné Světlo Hlediska:
99
OEM:
Určitě
síla:
Vysoká
Zda chcete importovat:
no

Nejlepší nabídky v této kategorii