• Čerstvé
Palec Kryt Dítě, Student, Tužky Gelové Pero Psaní Držení těla, Korekce Nástroje Měkké Silikonové Držet Pero, Zařízení, Učení, Papírnictví

Palec Kryt Dítě, Student, Tužky Gelové Pero Psaní Držení těla, Korekce Nástroje Měkké Silikonové Držet Pero, Zařízení,

Kč 228.00
Kč 326.40
Zboží
Je přístupný k objednávce

modname=ckeditor
Položka specifika :
Číslo modelu : xxb004
Věk : >3 roky starý
Barva : multicolor
Materiál : Silicon
Obsah balení : 1*set
Vlastnosti :
1.Pomozte dítěti, aby se tvořit správný gesto.
2.Naprosto bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.
3.Tři-prst přesnost polohování.
4.Pohodlné a měkké, snížení bolesti psaní na dlouhou dobu.
TIP :
Tam jsou a a B stylů k dispozici , když si objednáte, prosím, zanechte vzkaz nám říct, který z nich chcete, když, pokud nechcete nám říct, budeme posílat náhodně, děkuji.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nechceme unrantee dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby (s výjimkou škody způsobené na lidské faktory ). Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Vlastnosti

Značka:
suvtoper
Číslo Modelu:
xxb004
Styl:
topper
Balení:
Sada
Barva Klasifikace:
vícebarevná

Nejlepší nabídky v této kategorii