• Čerstvé
Manka Péče-20cm Impulse Tepelné Těsnění Stroj/Plast PP/PE Poly Bag Blíže Sealer/Film/Zubní/Kliniky/Nemocnice/Laboratoř

Manka Péče-20cm Impulse Tepelné Těsnění Stroj/Plast PP/PE Poly Bag Blíže Sealer/Film/Zubní/Kliniky/Nemocnice/Laboratoř

Kč 3990.00
Kč 4199.60
Zboží
Je přístupný k objednávce


Manka Péči - Sterilizace Naviják A Pouzdro Ručního Tepla Uzavírací Stroj Zubní/Kliniky/Nemocnice/Laboratoř, balení vybavení/Sella já
Popis Produktu
Tento produkt je určen pro uzavírání obálek pro parní sterilizaci. Striktně dodržovat pokyny od výrobce balíčky, pokud jde o jejich vhodné použití, upozornění, uchovávání a skladování.
a) podle Pokynů a nastavte časovač podle tloušťky materiálu musí být uzavřeny. Použití high-číslo pro silnější materiál. Důležité! Za účelem zvýšení kvality těsnění, proveďte odpor pre-topení. Stiskněte tmel ruku dvakrát simulující těsnění bez obalu. Tento postup může být provedena pouze jednou před zahájením těsnění řízení sám o sobě, ale to by mělo být opakována pokaždé, když zařízení přejde nečinnosti déle než 1 minutu. Místo obálky na těsnění platformy vždy s papír stranou dolů (přímo na odolnost) a plastovou stranou nahoru a stiskněte tmel ruku pevně dolů. Doba ohřevu je řízen automaticky po manuální nastavení. Když červená LED zhasne těsnění bude dokončena. Posuňte ostří snížit krytí, zvedněte sealer rameno a vyjměte balíček.
Poznámka : aby těsnicí lepší, počkejte 1 nebo 2 sekund, aby se uvolnil tmel ruku poté, červená LED zhasne. Pokud doba ohřevu je příliš dlouhá nebo nedostatečné utěsnění může být neefektivní (obálka může být přilepená k těsnění prostoru, když je vytáhl nebo být viditelně špatně utěsněné). K nápravě této, nastavte časovač správně. Po nastavení není nutné provádět žádné další úpravy, aby i nadále těsnění.
b) Další informace
1. Udržujte těsnění platforma vždy čisté. Hromadění odpadu na utěsnění prostoru sníží životní cyklus odporu a izolačního materiálu. Pro efektivní čištění, čekat na těsnící plochy vychladnout a použijte hadříkem mírně navlhčeným v alkoholu.
2. Pokud je izolační materiál, nižší pásky se nosí těsnicí prostředek může jít vadné a odpor může být poškozen. Tak, pokaždé, když je odpor nahrazen, prosím, zkontrolujte také izolační materiál pásku a vyměňte ji, pokud je nosí.
3. Pokud je nutné vyměnit odpor nebo pojistku, použijte pouze ty, které mají stejné specifikace jako originální díly.
c) Technické parametry
Sella I-20 C
Příkon
220 V, 50/60 Hz
Výkon
900 W
Šířka těsnění
8 mm
Těsnění délka
22~23 cm
Rozměry (W * L * H)
400*120*175 mm
Hrubá hmotnost
3,3 kg
Sella I-20 C a Sella I-30 C
Tento produkt je určen pro utěsnění mnoha druh materiálu.

Vlastnosti

Typ Položky:
Toaletní Soupravy
Číslo Modelu:
Manka Péče
NET WT:
10000 g

Nejlepší nabídky v této kategorii