• Čerstvé
2ks Hliníkové Řídící páka Rejdová Držáky(L/R)(180003/18006) Pro Rc 1:10 Hsp Hispeed 94180 Rock Crawler Upgrade Hop-Up Díly

2ks Hliníkové Řídící páka Rejdová Držáky(L/R)(180003/18006) Pro Rc 1:10 Hsp Hispeed 94180 Rock Crawler Upgrade Hop-Up

Kč 228.00
Kč 299.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vítejte RCAWD Název Produktu : Řídící páka Rejdová Držáky(L/R)(180003/18006) Značka : RCAWD Pro Typ Vozidla : Auto Použitelné RC Auta : Crawler Měřítko : 1/10 Materiál : Slitina Hliníku Pro Vozidla Značky : HSP 94180 Paliva Zdroj : Elektrické Pohlaví : Chlapci A Dívky Barvy : Červená Oranžová Zelená Stříbrná Titan Seznam balíků : 2 KS ( Pár)
____________________________________________________________________________________________________________________________
O Produktech, O Barva : Kovové výrobky byly barevné anodická oxidace léčba . Někdy barva bude trochu jiný, jako anodická oxidace léčba . Doufám, že víš, že to před cílem. O Nuly : Protože kov je velmi snadné být poškrábaný. Kovové výrobky mohou být některé vady na povrchu jako je scratch. Doufáme, že vaše pochopení. O Různých Dávkové zpracování : možná každý dávkový proces bude nějakou différents s vzhled, to nebude mít vliv na produkty, pracovat. Doufám, že víš, že to před cílem.
O Dodací Adresu 1. potvrďte prosím, správnou adresu, než aby . Pokud potřebujete změnit adresu, po objednávce , prosím, zrušit a mít novou objednávku s správnou adresu . 2. prosím nabídky na mailovou adresu v angličtině. Analphabetic systém adresa nebude zaslán prostřednictvím přepravní společnosti . A tuto objednávku lze zrušit .
Ali Express Premium, Doprava Na Ruský Kupující 1. Přijímač Jméno kaši být cestovní pas na jméno. 2. Měsíc hodnota by měla být menší než 1000 euro, a váha by měla být nižší než 31 kg . Nebo budete muset platit daň . 3. Množství výrobku v jedné velikosti nebo barvy , by nemělo být více než 5 ks . Nebo budete muset platit daň . 4. Po doručení Objednávky, přepravce vás bude žádat, aby nabídka číslo pasu , číslo pasu, jméno a číslo pasu Datum Vydání . A vy budete muset podepsána Celní odbavení licenční smlouvy on-line.
Kontaktujte nás pro vrácení peněz do 15 dní, pokud nechcete dostávat po 60 poštovné dní. Nabízíme sledovací číslo, které má informace o sledování . Vadí, pokud je výrobek rozbité při dopravě.

Vlastnosti

Použití:
Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Čtyři-Pohon kola Atributy:
Shell/Rám/Křídlo/Kus
Pro Typ Vozidla:
Auta
Upgrade Díly/Příslušenství:
Základna C
RC Díly A Accs:
Konektory/Kabeláž
Číslo Modelu:
180003
Značka:
RCAWD
Nástroj Dodávky:
Řídící Páka/Kolečko Držáky
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení:
Řídící Páka/Kolečko Držáky
Materiál:
Slitiny Hliníku
Název produktu:
Řídící Páka/Kolečko Držáky
Použitelné RC Auta:
Crawler
Stupnice:
1
Pro:
hsp 94180
Zdroj Paliva:
Elektrické
Pohlaví:
Chlapci A Dívky
barva:
Červená Oranžová Zelená Stříbrná Titanium
Seznam Balíček:
2 KS ( Pár)

Nejlepší nabídky v této kategorii