• Čerstvé
4ks 13x18mm Vnitřní Velikost Bronz Cameo Cabochon Nastavení Base Kouzlo Přívěsek náhrdelník zjištění (D4-19)

4ks 13x18mm Vnitřní Velikost Bronz Cameo Cabochon Nastavení Base Kouzlo Přívěsek náhrdelník zjištění (D4-19)

Kč 19.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vezměte prosím na Vědomí : výrobek nezahrnují kabošon!
Vítejte Jeff STORE!
Q : máte minimální množství pro objednávku nebo množství ?
A : Ne minimální množství objednávky, bez minimální výše objednávky !
Otázka : Kdy obdržím svou objednávku?
A : Pokud jsou všechny položky ve vaší objednávce skladem, objednávka bude odeslána do 2 pracovních dnů. Pokud některé položky jsou na skladě, budeme potřebovat 3~10 dnů vyrábět, prosím, trpělivost!
Q : Kdy mohu získat balíček?
A : Čína Post Obyčejné Malé Paket Plus a Čína Příspěvek Letecká Pošta obvykle trvá 16~35 dny, aby Spojené Státy a Evropa, 20~60 dnů na jiné země.
Pokud vaše objednávka přes $7 , budeme aktualizovat zásilku e Packet ( obvykle trvá 7~15 dnů ) pro USA a Rusko, kupující a China Post Air Mail ( může být sledována ve vaší zemi ) pro ostatní kupující.
Q : musím platit poštovné?
A : poskytujeme bezplatné China Post Obyčejné Malé Paket Plus pro některé země, některé země, kupující muset zaplatit $2 přepravní náklady. Můžete to vidět při zadávání objednávky. Pokud si můžete vybrat China Post Obyčejné Malé Paket Plus , pak nemusíte platit, když si můžete vybrat pouze china post air mail, budete muset zaplatit $2 přepravní náklady.
Q : Co mám dělat, když nemám ten balíček?
A : Jako China Post Obyčejné Malé Paket Plus a čína příspěvek letecká pošta trvá dlouhou dobu na cestě, se prosím trpělivost, děkuji! Pokud to trvalo více než 55 dnů , prosím, kontaktujte nás. Budeme prodloužit čas dodání, nebo vrácení peněz pro vás. Q : Co mám dělat, když tam jsou problémy produktů?
A : Prosím, kontaktujte nás nejprve přes aliexpress zprávu a pošlete fotografii do 7 dnů. Budeme dostat zpět k vám co nejdříve. Budeme potvrdit problém a vrácení peněz pro vás do 3 pracovních dnů.

Vlastnosti

Šperky Zjištění Typu:
Brož Základny
Materiál:
Kovové
Kovy Typ:
Zinkové Slitiny
Vlastnosti Produktu:
náhrdelník zjištění
Hmotnost Položky:
5g
Číslo Modelu:
Cameo-13x18mm Série
Typ Položky:
šperky zjištění
Značka:
Wadsfred
Materiál:
bezolovnaté a nikl Slitiny

Nejlepší nabídky v této kategorii