• Čerstvé
0.5 mmpb ray ochranný kryt, místo-ray ochranu hlavy, lékařské ochranný kryt,hlavy a mozku ochranné

0.5 mmpb ray ochranný kryt, místo-ray ochranu hlavy, lékařské ochranný kryt,hlavy a mozku ochranné

Kč 486.00
Kč 772.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

Všechny celní poplatky generované pro celní potřebovat svůj vlastní závazek, nejsme zodpovědní. 4, podzemní non-těžba uranu : vysoké hladiny radonu a jeho dcery svítící radiační ochrany, jako je uhlí, neželezné kovové rudy, železné rudy, cínu a dalších horníků trpí. O doprava Budeme mít rychlý a ekonomický způsob dopravy, pokud potřebujete, prosím, použijte rychlý způsob doručení, zásilka bude doručena v 5-15 dní, ale poštovné bude dražší, je třeba zvýšit některé náklady, pokud nechcete utrácet spoustu peněz na dopravu, prosím, Použijte ekonomické dopravy, ale čas bude pomalejší, asi 20-40 dnů,velmi vzdálené místo, to trvá asi 40-70 dní. Děkuji vám za vaše milá .
Specifikace
Vedení ekvivalent je : 0. Zkontrolujte, zda je ruční ploché touch nebo odstranit hadříkem zrak pozorování, pokud třetí trhliny, produkt nemůže být použit, musí být vyřazen
Ray ochranné oděvy V aktuální práci, vzhledem k omezení podmínek, často krátký kontaktní čas, a zvýšit vzdálenost sama o sobě nemůže dosáhnout cíle bezpečný provoz. 3, non-lékařské záření vybavení : non-lékařské urychlovače, radionuklidové zdroje, včetně zdrojového zařízení a radiační zařízení průmyslové-ray detekce stroj, gamma-ray detekce stroje, lineární urychlovač pokoj ochrana, jaderné měřidlo, neutronové generátory, uzavřené radioaktivní zdroje non-uzavřené radioaktivní zdroje, X-ray difrakce, jaderných zařízení a radiační zařízení a dalších velkých zařízení (jaderných elektráren, jaderných reaktorů, radiační jednotky pro zpracování (vysoká) energie akcelerátor) a jinou ochranu. [Poznámka] : by měl ležet naplocho (1) použití nebo visí, není skládací, skládací, aby se zabránilo dlouhodobé způsobit prasknutí a vypouštěcí linky jev; (2) by měly být skladovány při relativní vlhkosti nižší než 80%, bez přímého slunečního světla, mimo dosah tepla, non-korozivní plyny a dobré vnitřní větrání; přísně zakázáno a kyseliny, alkálie a další škodlivé položky do kontaktu s přípravkem, aby se prodloužila jeho životnost. 2, pokud balíček nemá žádné poškození obalu, prosím, kontaktujte místní kurýr na náhradu škody.
Jsou používány hlavně
pro ochranu X-ray.(Další způsob, jak : Když si koupíte více výrobků, budeme automaticky převést na rychlé dodání. (3) použití ochranných prostředků pro život 4-5 let by měly být pravidelně kontrolovány. Stínění materiály podle různého charakteru paprsků, typ
O barvu, Protože monitor, životního prostředí a světlo dopady, barvy a fotografií bude trochu jiný, skutečný objekt jako standard, Fotografie pro referenci . O vrátí 1, je-li dodací dny se chýlí ke konci, prosím, kontaktujte nás na prodloužení dodací dnů, prosím, svévolně dát nám sporu, tato situace, není možné vrácení peněz, protože produkty dorazí na vámi určenou adresu. Takže dvě výše uvedené metody nejsou použitelné, a stínění ochrana musí být použita. Stínění je ochrana podle principu záření skrz materiál byl oslaben, mezi lidi a zdroje záření a dostatečně silná vrstva štít (méně materiálu), snížit vnější expozice, dávka kontrole v rámci normy, k ochraně bezpečnosti lidského těla. Toto je bezplatná služba. Ekvivalentní dávka ve služebním Května 1 / SEC, pak tam zůstat na chvíli je také velmi nebezpečné.
Pokud si chcete koupit více produktů, prosím, kontaktujte prodejce, tam bude velká sleva. 3, pokud balíček má nějaké problémy s kvalitou, nebo popis neodpovídá, nelze použít a další otázky, které potřebujete, kontaktujte nás, a pak se vrátit výrobky k nám, Když jsme obdrželi vrátit zásilku,vrátíme vám peníze pro vás. O feekback hodnocení Zákazníků je pro nás velmi důležitý, prosím, dejte nám hodnocení pěti hvězdiček, pokud tam je nějaká nespokojenost, můžete nás kontaktovat, aby vyřešit problém, aby vám uspokojivou odpověď. Nainstalovat velké vnitřní 60 Co ozařování zdroj, například, byli jen pár metrů od maximální vzdálenosti zaměstnanců.), lékařské urychlovače Γ nůž, X nůž, přístroje nukleární medicíny (SPECT, PET, γ fotoaparátu, a to především perspektivy, natáčení, chyba, zubní, ortopedické X-ray a CT ochrany; Intervenční Radiologie : Kardiovaskulární imaging, intervenční léčba ochrany; simulátory, po instalaci, CO60 léčbu stroje, lineární urychlovač, X nůž, gama nůž a jiné ochranné vybavení místnosti.
Ochrana rozsah : 1, záření na pracovišti : X-paprsky, γ-záření, α povrchové kontaminace, β povrchové kontaminace; 2, lékařské záření vybavení : diagnostické X-ray stroj, X-ray, CT, X-ray digitální siluety zařízení (DSA), radiační terapie zařízení (kobalt-60 terapie stroj, instalovaný po ošetření, atd.

Vlastnosti

Číslo Modelu:
l

Nejlepší nabídky v této kategorii