• Čerstvé
20KS/LOT MC74LCX157DTR2G LCX157 TSSOP-16 Původní a Nové Doprava Zdarma

20KS/LOT MC74LCX157DTR2G LCX157 TSSOP-16 Původní a Nové Doprava Zdarma

Kč 87.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Podrobnosti O Produktu
Číslo modelu : MC74 LCX157 DTR2 G
Stav : Nový
Platba
♦ Před uvedením vašeho zájmu, prosím, potvrďte ceny a další podrobnosti s dodavatelem.
♦ Prosím, ujistěte se, přečtěte si celý popis a souhlasíte s tím, aby transakce před nákupem.
♦ Při nákupu na Ali Express, vaše platby je chráněn Podmíněná. Sledujte své objednávky v jakékoliv fázi dodávky on-line a pocit bezpečí, že platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení doručení vaší objednávky. S Escrow, vaše údaje o kreditní kartě jsou nikdy vystaveny.
Zásilka
♦ Objednávky zpracovány včas po ověření platby .
♦ Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší Dodací adresu. Prosím, podívejte se na svou adresu opatrně při zpracování objednávky.
♦ Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.
♦ Vzhledem k stavu populace a časové pásmo rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.
Zpětná vazba
♦ Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.
♦ Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.
♦ Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít,a pokusíme v našich silách vyřešit problémy .
Záruka
♦.Výroba pouze nejlepší spotřebního zboží a zajištění nejvyšší kvality possiblely. Hodnota zboží a cena, která je odpovídající. Věřím naší kvalitě a není pochyb o tom, naše cena.
♦ Dodání zboží pro naše zákazníky s rychlostí a přesností.
♦ Všechny nové čipy, pokud tam je nějaký problém s kvalitou, prosím, kontaktujte nás a my vám satisfcatory řešení poté, co jsme zkontrolovat .
Kontaktujte nás
♦ Pokud tam je nějaká nespokojenost s naším produktem nebo služby,prosím, kontaktujte nás a my vám správné řešení.
♦ Pokud si koupíte větší množství, nebo více částí , můžete nás kontaktovat,a my vám může dát větší slevu.
♦ Staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl. Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.
♦ Spoléháme na naši pověst a spokojenost zákazníků uspět. Takže vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité . Pokud se dostanete spokojeni s naší zboží a služby . Prosím, zanechte dobrou zpětnou vazbu k nám ,a dát pět hvězdiček.
Děkuji vám za vaši podporu, doufám, že každý může mít příjemné pracovní cestu v našem obchodě a vítám vás, další čas!

Vlastnosti

Značka:
jiaxinhengye
Číslo Modelu:
Další
Balíček:
No
Typ Položky:
Reproduktor Aktivní Složky
Materiál:
Další
Číslo Modelu:
MC74LCX157DTR2G
Stav:
Nové

Nejlepší nabídky v této kategorii