• Čerstvé
Připojovací Kabel pro Subaru Forester 2012~2015 (PR43 model) Couvací Kamera OEM Monitor / Původní obrazovku dopravní linka

Připojovací Kabel pro Subaru Forester 2012~2015 (PR43 model) Couvací Kamera OEM Monitor / Původní obrazovku dopravní

Kč 202.00
Kč 220.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Připojovací Kabel Couvací Kamery OEM Monitor bez Poškození Elektroinstalace Auto Zadní Pohled Kamery
Popis :
Tento kabel umožňuje připojení zadní pohled kamery v Subaru automobily s OEM multimediální systém MZD Connect . Kabel nabízí Plug and Play instalace aftermarket kamery bez poškození OEM vodičů/kabelového svazku.
Poznámka! Pouze kamery v NTSC formátu jsou podporovány z OEM monitor.
Specifikace produktu, vzhled obalu a obsah se mohou lišit od těch uvedených na webových stránkách a mohou být změněny bez předchozího upozornění. Prosím, obraťte se na vedoucí prodeje, než nákup.
Všechny model auta uvedená čísla jsou jen orientační, můžete 't záviset na tom 100% . Protože to se občas stane, že stejná značka, stejný model auta od různých automobilek mohou mít různé auto originální OEM monitor. Někdy stejné auto v různých zemích mohou mít různé názvy, protože auto firemní marketingové strategie. Jako profesionální mezinárodní prodávajícího, budeme se snažit, aby vám poslal ten správný produkt. Výměna zboží nebo vrácení bude ztrácet čas, dovozní daň a drahé náklady na dopravu. Auto kamera pro následující modely
Subaru Forester 2012~2015 CD přehrávač (PR43 model) O platba : přijímáme aliexpress vázaný platební metodu prostřednictvím nejpopulárnější.
O lodní Dodávky budou uspořádány do 3 pracovních dnů po zaplacení je zrušeno pro kupujícího a adresu pro doručení informace je potvrzena. Uveďte prosím správný psč a platné telefonní číslo, aby se zabránilo zpoždění v dodání. 1) obvykle jsme loď tím, že doprava zdarma / poštovní letecky , DHL, EMS, Aramex - je to 's up, aby kupující . Spojené státy, kanada, austrálie, Rusko a Evropské země , jsme vedoucí na trhu. 2) nemáme loď apo / FPO, P. O. box adresu 3) náklady Na odlehlých oblastech jsou osvobozeny od daně , adresu sídla v odlehlých oblastech na DHL / ups webové stránky, bude nás to stát dalších $ 30. 4) Brazílie, ruské zákazníky, prosím, vyberte ems, tak, že to může projít celní rychleji. 5) Centrální jednodušší zemí, africké země , Prosím, vyberte ARAMEX dodání. 6) Saúdská arábie zákazníci potřebují ukázat kopii / id přijímače podvod vlády, cel. Zpětná vazba Uspokojování zákazníků je naším prvořadým cílem. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nechte nás 5-zpětná vazba. Máte-li problémy nebo dotazy, prosím, kontaktujte nás před otevřením sporu nebo odjezdem jakýkoliv typ zpětné vazby. Všechny zprávy nebo e-maily budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, znovu odeslat e-mail nebo stížnost na nás, řídit.

Vlastnosti

Typ Položky:
Kabely, Adaptéry A Zásuvky
Rozhraní:
AV-Out
Speciální Funkce:
Ano Alarm
Typ Materiálu:
Plastové Vodící
Hmotnost Položky:
1kg
Značka:
Boqueron
Napětí:
12V
Název Modelu:
O102
Ven Moc:
WireShell
Velikost Položky:
10
Model:
Subaru Forester 2012~2015 (PR43 model)

Nejlepší nabídky v této kategorii