• Čerstvé
Sportovní Móda Golf Karikatura Vinylové Samolepky na Zeď Vypínač Nálepky 5WS0908

Sportovní Móda Golf Karikatura Vinylové Samolepky na Zeď Vypínač Nálepky 5WS0908

Kč 14.00
Kč 23.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Sportovní Móda Golf Karikatura Vinylové Samolepky na Zeď Vypínač Nálepky 5 WS0908
Doprava :
1 Náš výchozí adresa je Čína. Ujistěte se, že vaše platba adresa je správná.
2 Položky budou odeslány do 1 pracovních dnů(vyjma soboty, neděle a svátky) po obdržení úplného zaplacení.
3 máme loď po celém světě přes China post airmail.Normálně.může kupující obdrží položku do 20-30 pracovních dnů po platby (vyjma soboty, neděle a svátky).
4, Pokud nechcete dostat produkty po 30 dnů od platby,prosím kontaktujte nás.můžeme náhrada nebo odeslat.Nemůžeme ovlivnit dobu dodání.to závisí na počasí.lety a vaše umístění, atd.
Zpětná vazba :
Pozitivní zpětná vazba je vítána. Pokud tam je nějaké problémy nebo dotazy ohledně zboží nebo dopravy, prosím, neváhejte nás kontaktovat a budeme se snažit, nejlepší vyřešit to pro vás. Děkuji vám za nakupování.
Návrat :
Všechny naše produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu. Pokud položky, které jste obdrželi, je vadné, informujte nás prosím do 7 dnů po obdržení položky, budeme nahradit další nový nebo vrácení peněz, pokud skladem (expediční poplatek je nevratný)
-Pokud máte nějaké problémy nebo připomínky, ať už s vaší objednávkou nebo produktů, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci, než si nechat jakoukoli zpětnou vazbu.
-Věříme, že můžeme vytvářet pozitivní výsledek na jakoukoli situaci a bude tvrdě pracovat, vydělat si pochvalu.
Podmínky použití :
1. pokud jsou připojeny k povrchu skleněné nebo keramické dlaždice, protože materiál je relativně hladký.vložit před nejlepší s čistým hadříkem setřít dýhy, je snadné vložit, a dokonce i lepší;
2. některé z více rozsáhlé vzor připojené, zploštělé může být malé bubliny se objeví, pak můžete použít karty škrábání škrábání odstranit vzduchové bubliny a s jehlou bude defekt nebo malá vodováha může být, nebude mít vliv na celkový efekt vkládání;
3. pokud vložit vlhké stěny, stárnutí, nebo jen kartáč na barvy, lepidla, mohou způsobit, že samolepky automaticky vypne, nebo může způsobit peeling stěny, můžete použít fén na vlasy sušení horkým vzduchem malovat zdi nebo nestabilní, za nějaký čas po hůl, ale účinek se může lišit, takže prosím, naši zákazníci vybrat, vložit pozice;
4. ne-li pečlivě samolepky připojeno na nesprávné pozici, můžete použít nůž, aby se řez v rohu zdi zvedl off, znovu vložit, normálně tento produkt může být použit opakovaně, aby nedošlo k roztržení;
5. DIY series product layout velikost je blízko, můžete hrát neomezená kreativita, bez kombinace a uspořádání tvaru a polohy, může první vzory jsou řez s nůžkami, řezat čas věnovat pozornost nepřiříznuté do vzor design, po prvním obecné uspořádání, a vytvořit jedinečný kreativní prostor.

Vlastnosti

Vzor:
Nálepka Na Zeď Letadlo
Značka:
YOJA
Scénáře:
Spínač
Klasifikace:
Na Zdi
Téma:
Portrét
Styl:
Korejský
Číslo Modelu:
5WS0908
Specifikace:
Single-piece Package
Materiál:
Vinyl
barva:
Černá

Nejlepší nabídky v této kategorii