• Čerstvé
Ruční práce sexy bílé latexové gumové punčochy dlouhé punčochy plus velikosti hot prodej

Ruční práce sexy bílé latexové gumové punčochy dlouhé punčochy plus velikosti hot prodej

Kč 754.00
Kč 820.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Balení obsahuje : 1pár punčochy
Lepené ručně vyrobeno z 100% čistého latexu, tloušťka je 0,4 mm
Pls. vyberte si vaši velikost podle níže velikost grafu v "cm" :
Barva grafu :
Na sobě
Obecně latexové oblečení jsou navrženy tak, aby být přiléhavé. Proto může být obtížné dát na bez pomoci lubrikantu. Existují 3 hlavní způsoby přípravy latex catsuit pro nošení. (1) Lehce prach uvnitř oděvu s mastek před uvedením na, protože toulavých mastek a prachu je velmi viditelné proti gumy.
(2) Použijte lubrikant na bázi silikonu jako "Eros Bodyglide" nebo "Eros Cult Dressing Aid". Naneste tenkou vrstvu na vnitřní straně oděvu a kůži, pokud nezbytné.
(3) třetí způsob snížení nebo odstranění vysoké tření latexu při oblékání je chlorovací gumy.
Guma může být snadno označen nebo roztrhané s nehty když nadměrné síly se používá při tahání na vašem oděvu. Ujistěte se, že vaše oblečení je dobře namazaný nebo talced. Můžete také chtít nosit lehké bavlněné rukavice, aby se zabránilo poškození
Při manipulaci latexu s holýma rukama, ujistěte se, že jsou čisté před přicházející do styku s váš oděv. Uvědomte si, že guma může být trvale obarví hnědé, pokud v kontaktu s měď, mosaz nebo bronz - postarat se měděné mince
Nikdy nevystavujte latex esenciálních olejů
Nikdy nevystavujte své oděv otevřeného plamene a oheň, jak hoří gumy
Leštění
Váš oděv bude doručena na vás unshined. Zářit, doporučujeme použít silikonové bázi na nehty, jako je 'Eros Bodyglide" nebo " Eros Cult Dressing Aid
Nikdy lesk pomocí leštidla na nábytek a vyhnout maziv na bázi oleje a krémy jako ty zničit gumy.
Nesahejte na vnější povrch oděvu, příliš těžké, nebo s hrubým hadříkem, jako lesklý povrch může být trvale poškrábaný.
Čištění
Můžete prát gumové oděvy v čisté, teplé vodě. Vyhnout se čistící prostředky a mýdla. Vždy otřete přebytečné vody s měkkým ručníkem a nechte zaschnout byt nebo zavěsil okapat. Guma může být poškrábaný, je-li brus příliš těžké, takže být jemný.
Nikdy sušit v sušičce, suché čisté nebo žehlit oděv.
Skladování
Latexové oděvy jsou nejlépe uloženy zavěšeny ve skříni, daleko od zdrojů tepla, světla (zejména v jasném slunečním světle a silné UV světlo, které se bude rozkládat světlo barevné oblečení), kovy, oleje, rozpouštědla, maziva a oheň. Vyhněte se vlhkým skladování podmínky Dodání výchozí dopravce používáme China Post Registrované leteckou poštu, pokud potřebujete položku naléhavě, důrazně doporučujeme, abyste zaplatit 16 navíc pro urychlení EXPRESS , Který trvá přibližně 15 dní .
Vrátí
Pokud nejste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás, a budeme se snažit řešit to pro vás. my vás nenechá nespokojený, protože naše chyby.
O Zpětná vazba : Zpětná vazba je velmi významné jak pro nás, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, pomozte, aby po pozitivní zpětnou vazbu pro nás, budeme dělat to samé na vás. Laskavě poznamenat, že nechceme přijímat negativní zpětnou vazbu. Pokud jste spokojeni s našimi položek, prosím, nedávejte nám negativní zpětnou vazbu ihned, prosím, kontaktujte nás nejprve, dáme vám rychlé řešení. Děkuji moc!!! Přejeme vám hezký nákupní cestu v našem obchodě !!(*^-^*)

Vlastnosti

Velikost:
XS, S, M, L, XL, XXL
Typ Položky:
Tělo Oblek
Vzor Typu:
Solidní
Pohlaví:
Ženy
Značka:
LarpGears
Materiál:
Latex
Materiál:
100% čistý latex
Tloušťka:
0,4 mm
barva:
Jakékoliv barvy grafu
Velikost:
Standard size or custom made
Zpracování:
100% ruční práce
Na zakázku _?:
Ano, to bude trvat více 15 dnů

Nejlepší nabídky v této kategorii