• Čerstvé
20ks Rychlá pojistka Skleněná Trubice Pojistka 5 Ampér 250V 6mm x 30mm

20ks Rychlá pojistka Skleněná Trubice Pojistka 5 Ampér 250V 6mm x 30mm

Kč 19.20
Zboží
Je přístupný k objednávce

Název produktu : Skleněné trubičkové Pojistky;Vlastnosti : Rychlá Rána,(F), Nízká Vypínací Schopnost(L);Jmenovité Napětí : 250 V
Jmenovitý Proud : 5 A;Specifikace : 6mm x 30mm
Průměr : 6mm / 0.236";Délka : 30mm / 1.181"
Materiál : Sklo, Kov;Barva : Čirá
Hmotnost : 21g;Balení : 20 x Skleněné Trubice Pojistky 250 V Jmenovité Napětí, 5 A Jmenovitý Proud, 6 x 30mm Specifikace, Rychlá pojistka, Nízká Vypínací Schopnost, Skleněné Trubice Pojistky.
20 kusů skleněné trubice pojistky s rychlou ránu funkci.
Hodí se pro elektrické zařízení.
Je třeba odborných znalostí, aby tento výrobek používat.
Teplé Oznámení
1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích, ale ne stejný výkon na různých orgánech jako na modelu. Děkuji!!!
2. Prosím, dovolte 1-2 cm se liší vzhledem k ruční měření, díky!
Platba
1. Nejlepší způsob, jak je přímý on-line platby.
2. Plná platba musí být do 7 dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému.
3. Ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba, adresa, psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace.
Návrat a záruka
1. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu.
2. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.
3. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. Muži a vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále.
4. Pro všechny položky, prosím, poslat EMS nebo místní příspěvek, když poslat zpět.
Zpětná vazba
1. Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.
2. Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. To bude jen trvat 1 minutu, ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.
3. Prosím, kontaktujte nás před spory nebo zanechání žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, budeme s vámi spolupracovat na řešení všech problémů. díky za pochopení.

Vlastnosti

Nejlepší nabídky v této kategorii