• Čerstvé
500pcs 20x28cm+4cm Bílá Jasná barva Plastový Samolepící Poly Pack Opp sáčky balení pouzdro pro Potraviny Dárkové Balení Hadřík

500pcs 20x28cm+4cm Bílá Jasná barva Plastový Samolepící Poly Pack Opp sáčky balení pouzdro pro Potraviny Dárkové Balení

Kč 952.00
Kč 1120.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Vysoce Kvalitní Levné 500pcs 20x28cm+4cm Velké Jasné Samolepící Těsnění plastového sáčku Uzavíratelném Poly tašky obalové pouzdro pro Potraviny Dárkové Balení Hadřík
Množství : 500pcs
Barva : Jasné Barvy
Velikost : 20x28cm+4cm
Použití : můžete použít na dárek , šperky ,Jídlo, oblečení nebo jiné věci.
Prosím, zkontrolujte, zda velikost jasně výrobku , nechci vidět špatné zpětné vazby o velikosti,děkuji vám za vaši spolupráci!
pokud máte jakýkoliv dotaz , prosím, kontaktujte nás .
Balení Detail
Každá objednávka je odeslána pomocí Bublinková obálka nebo multil ayer krabičce . Chrání položky z poškození při přepravě.
Nákupní Proces
O Lodní Dopravy
1.Většina z našich balíčků jsou zasílány POŠTOU LETECKOU POŠTOU v rámci 3 obchodní den poté, co obdržíme vaši platbu.
2.V normálně jsme se budou posílat zásilky prostřednictvím E-paket do USA,bude to trvat asi 7-20days pro přijíždějící.
3.Čína Příspěvek Letecká pošta Zásilky obvykle trvá do 15-45 obchodní dny, aby se dospělo. Přesné dodací dny se liší podle různých zemí. Někdy trvat trochu déle , Vzhledem k Místním odeslání nebo z jiných důvodů . Mohlo by to jde více než 20 dnů ,děkujeme za pochopení.
4.Někdy budeme posílat zboží DHL NEBO FEDEX zdarma pro některé země, pokud objednávka je velký.(V případě, že balíček je velký objem ,můžeme to udělat )
POZNÁMKA : Kupující bude odpovědný za daně ,cla a jiné poplatky během dopravy ! Všechny položky by měly být odeslány na aliexpress ověřit adresu.
Podmínky Prodeje
Pokud nejste spokojeni s bodem z jakéhokoli důvodu, to může být vráceno v původním stavu do týdne po obdržení. zašleme vám plnou náhradu spolu s náklady na dopravu, jakmile obdržíme položky. Ale kupující má zaplatit za zpáteční přepravu.
Zpětná vazba
Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! : ) Pokud nejste spokojeni s produkty a služby,prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negotive a a neutralfeedback. Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás. Děkuji!!! : )
Hot Prodej Vysoce Kvalitní 500pcs 20x28cm+4cm Velké Jasné Samolepící Těsnění plastového sáčku Uzavíratelném Poly tašky obalové pouzdro pro Potraviny Dárkové Balení Hadřík

Vlastnosti

Značka:
KoMee
Typ Položky:
Čínské dárkové balení Plastové Balení Tašky
Velikost:
20x28cm +4cm
barva:
jasné barvy
Materiál:
Plastové
použití pro:
Dárek ,Šperky ,Jídlo, Cukroví ,Látky,atd.

Nejlepší nabídky v této kategorii