• Čerstvé
2018 nejnovější v4.94 digiprog iii digiprog 3 obd2 verze všechny kabelové kompletní sadu aktualizace prostřednictvím e-mailu, korekce ujeté vzdálenosti nástroj Na skladě

2018 nejnovější v4.94 digiprog iii digiprog 3 obd2 verze všechny kabelové kompletní sadu aktualizace prostřednictvím

Kč 4180.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Doprava
1-2 pracovní dny po zpracování objednávky po obdržení platby. Profesionální technické služby. Vždy mějte vaše Digi Prog v jeho případě, kdy není v provozu a udržet ji v suchém prostředí v noci (nenechávejte je v kufru vašeho auta), Pokud používáte rozpouštědla užívána k odstranění laků z Eeprom je zajistit, že oni jsou čištěny 4. Standardy kvality jsou na špičkové úrovni. máme profesionální přepravní společnosti, a tam je žádné nepodařilo celní zkušenost předtím. Ztráta této informace by mohlo mít za následek cokoliv, od drobných chyb, velkých chyb, zahrnující vozidlo začíná a museli být převezeni do hlavní prodejce.
O celní problémy a Daně :
1. Digiprog 3 Nabídky : 1. Jsme vždy prohlásit, pod dolarů ušetřit daně. Výrobci jsou uvedeny v abecedním pořadí a modely vozidel jsou stanoveny v jednoduché sub-menu formát.
Záruka : jeden rok
balíček bude odeslán do nejrychlejší a nejlevnější DHL.
Návrat Politiky :
Pokud nejste spokojeni se svým nákupem .94-digiprog iii-vozidla-seznam. (Máme zvláštní způsob, jak vyslat spolu ty nálepky, aby se zabránilo celní problémy)
2. Má ST01/02 a ST04 Adaptér v Balení Již Není Třeba Kupovat Sama Upozornění : 1.Power-On Password : 1 2.Proces čtení a ukládání těchto informací je velmi jednoduché. Podrobnější návod k používání této nabídky vyplývá, později v úvodu. Podporované Jazyky : Deutsch, English, Espanol, Francouzština, Portugalština, Italština, Turečtina, Nederlands.Programátor Celý Kit Top 7 Důvodů, proč Si V4.Let zkušeností v digitální techniky vozidla. Motocykl Menu Toto menu je stejné jako AUTO/TRUCK menu, ale je použit pro přeprogramování motocykly.kontaktujte nás, prosím, rychle, můžeme vyměnit jednu na vás,ale kupující je zodpovědný za vrácení poštovné náklady do 10 dnů
Pokud máte jakékoli položky super dynamiku, jen napište nám rychle, uděláme, co bude v našich silách, aby slove do 24 hodin, prosím, nenechávejte špatné zpětné vazby, než se obrátíte na nás, to není nejlepší způsob, jak slove super dynamiku. zapalování a imobilizér kódy. Pomocí EEPROM Menu : Na některé z vozů narazíte, osm pin Eeprom čipu bude použita k ukládání dat o vozidle. Čtení, psaní a ukládání Eeprom informace je vše provedeno pomocí tohoto menu. úplně jako rozpouštědla může dojít k poškození klipy. EEPROM Menu první volby v hlavním menu je Eeprom menu. Nikdy pájecí připojení, zatímco vést je připojen k programátor, to bude poškodit Digi Prog. Menu nastavení Toto menu je nastavení, kde na vaše Digi Prog může být změněn.pdf, pls kontaktujte se mnou volně. To je důvod, proč je velmi důležité si přečíst a uložit původní informace z Eeprom, než programování, tímto způsobem, pokud nějaké chyby se vyskytují vždy se můžete vrátit k bodu, který jste začal. Tyto čipy držet důležité informace z vozidla, např. Jazyk, heslo, jas, hlasitost, a datum/čas lze nastavit a změnit v tomto menu.
Laskavě poznámka : pokud vaše země z Ruska,Brazílie,Argentina a Ukrajina ,Prosím, vybrat EMS. Děkuji vám za pochopení. Vždy připojit Eeprom na ST01 nebo ST04 předtím, než se připojíte k Digi Prog to bude vyhnout Elektro statické zpětné vazby (ESD). AUTO/TRUCK Menu je menu, které budete používat pro odstranění a přeprogramování vozidel. Eeprom čip sám o sobě bude mít masku číslo vytištěné v horní části, například široce použitý čip je 93 C 46.
Budeme používat vzduchové bubliny zabalit položky pečlivě. děkuji!!!
Pokud budete chtít více položek, můžeme vám dát trochu sleva,děkuji!
Výpis cena zahrnuje hodnotu zboží, balení nákladů, a vývozní daně, nezahrnuje mezinárodní dovozní cla.nechte nám vzkaz nebo napsat vaše přání,budeme vás kontaktovat co nejdříve. bude věnována zákazníka po zboží posílá. Můžete také změnit, zda váš stroj pracuje v km nebo v mílích. Můžete připojit čip na vaše Digi Prog pomocí adaptéru ST01 nebo ST04.
Položky budou pečlivě zkontrolovat před odesláním ven. Většina čipy jsou pro povrchovou montáž eeprom, která se bude používat ST01, ale větší DIL čipy bude používat ST04. Nejnovější Verze : V4. Celosvětový lídr v digitální speedo programování a korekce software.
Přepravní doba je asi 2 až 5 dnů prostřednictvím UPS DHL EMS,15-30dní přes HK POST VZDUCH po celém Světě.Pokud potřebujete nejnovější-v4.94 Digiprog3 : 1. Prosím, zanechte nám zprávu, pokud máte nějaké speciální požadavky pro deklarované hodnoty.

Vlastnosti

moc:
5w
Elektronické:
No
Položka Délka:
20inch
Šířka Položky:
20inch
Typ Materiálu:
Plastové
Externí Testování Certifikace:
CE
Hmotnost Položky:
4kg
Typ Položky:
Auto Diagnostické Kabely a Konektory
Verze Softwaru:
nejnovější
Značka:
RCOBD
Název Modelu:
Digiprog3
Napětí:
12v
Položka Výška:
20inch
Verze Hardwaru:
nejnovější
Speciální Funkce:
USB
Záruka:
jeden rok
barva:
jako show
softare:
nejnovější v4.94
doprava:
do 2 dnů po zaplacení
Jméno:
Digiprog3

Nejlepší nabídky v této kategorii