• Čerstvé
Nový 8 palcový Digitizer Dotykový Displej Panelu sklo Pro DNS AirTab M82 197*148 32 pin Tablet PC

Nový 8 palcový Digitizer Dotykový Displej Panelu sklo Pro DNS AirTab M82 197*148 32 pin Tablet PC

Kč 360.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Nový 8" palcový Digitizer Dotykový Displej Panelu sklo Pro DNS Air Tab M82 197*148 32 pin Tablet PC Balení obsahuje : 1 x dotykové obrazovky
Kompatibilní Model : Pro DNS Air Tab M82
Zvláštní Upozornění : Prosím, test normální před instalací.
Jako dotykovou obrazovku možná má jiný konektor kabel pro stejný model. Prosím, otevřete obrazovku zkontrolovat, zda je váš kabel je stejný jako na obrázku. Různých výrobních šarží. Produkt číslo dílu a LOGO nemusí být v souladu s obrázkem. Jsme jedinou zárukou kompatibility Balení :
Jsme obvykle pack naše produkty anti-statické tašky, bublinkové tašky, kvalitní kartony. A slibujeme, že zde, pokud jste si to špatně, protože špatné balení, to bude 100% naše odpovědnost, a my se postaráme o to. A jak se ukázalo pro naše reponsibility, dostanete 100% své peníze zpět, nebo bezplatnou výměnu. Teplé Tip : Protože China POST AIR MAIL je bezpečnost, výkon, nízkou a dlouhou dobu pro dodání.Pokud je váš balíček je přes 200nebo to naléhavě potřebují, prosím, nenechte vybrat SG post a China Post. Prosím, kontaktujte nás, pokud si myslíte, že přepravní náklady je špatně. Kvalita a Záruky : za Prvé, máme všechny populární telefon je základní deska, a všechny související zkušební zařízení pro testování a ujistěte se, že jsou dobré kvality, protože víme, že pokud jste si to špatně, to bude náš problém. Poskytujeme záruku na všechny díly, které prodáváme. Tak dlouho, jak to není poškozené nebo rozbité, budeme nabízet bezplatné výměny.

Vlastnosti

Velikost Obrazovky:
7~10 Inch
Značka:
HengChu
Typ Produktu:
Tablet Dotykový Panel
Typ Obrazovky:
Kapacitní Displej
Číslo Modelu:
AirTab M82
Kompatibilní Značka:
Pro DNS

Nejlepší nabídky v této kategorii