• Čerstvé
Jistič IC65N 4P C32A A9F18432

Jistič IC65N 4P C32A A9F18432

Kč 480.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.
2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2. Přijímáme Alipay, West Union, TT,atd. Po potvrzení platby, zajistíme vám zásilka co nejdříve.
3. Prosím, pečlivě zkontrolujte dodací adresu, než jsme dodání.Pokud máte jakékoliv dotazy, budeme vás kontaktovat v čase.
4. Pokud si vyberete Prodávající Způsob Dopravy ,budeme zvolit expresní doručení, podle zboží a objednávky adresu.
5. Obvykle zboží bude odesláno na vás v čase.Někdy pár dní může být prodloužena pro celní nebo počasí.
6. Pokud jste neobdrželi svůj náklad do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dá vám správnou odpověď a léčebné schéma jako brzy, jak je to možné. Budeme řešit všechny vaše otázky, dokud jste spokojeni.
1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na to poslat zpátky od data, kdy jste jej obdržel. Je-li více než 7 dní, nebo to bylo použito,pak TAM BUDE ŽÁDNÉ NÁHRADY NEBO VÝMĚNY.
2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty, a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky,pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU , po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky, jak jste potvrdil objednávku na aliexpress!

Vlastnosti

Typ Položky:
Kabely, Adaptéry A Zásuvky
Značka:
LARATH

Nejlepší nabídky v této kategorii