• Čerstvé
17x23cm nebesky modrá barva Tažná Organza Šperky Tašky Embalagem Para Presente Vánoční Svatební Dárkové Tašky 100ks/lot Velkoobchod

17x23cm nebesky modrá barva Tažná Organza Šperky Tašky Embalagem Para Presente Vánoční Svatební Dárkové Tašky 100ks/lot

Kč 224.00
Kč 320.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Doprava zdarma 17x23cm nebesky modrá Barva Tažná Organza Šperky Tašky Embalagem Para Presente Vánoce /Svatební Dárkové Tašky 100ks/lot Velkoobchod
Množství : 100ks
Barva : nebesky modrá barva
Velikost : 17cm x 23cm
Použití pro : je to 17x23cm organza dárkové tašky , které lze použít pro dárek , šperky ,sušené květiny,Kosmetiku nebo jiné věci.
Prosím, zkontrolujte, zda velikost jasně výrobku , nechci vidět špatné zpětné vazby o velikosti,děkuji vám za vaši spolupráci!
tašky jsou vyrobené ručně vyrobené , takže velikost bude trochu chyba (o 0,2-0,5 cm)je normální . doufám, že si můžete pochopení !
pokud máte jakýkoliv dotaz , prosím, kontaktujte nás .
Balení Detail
Každá objednávka je odeslána pomocí Bublinková obálka nebo multil ayer krabičce . Chrání položky z poškození při přepravě.
Nákupní Proces
O Lodní Dopravy
1.Většina z našich balíčků jsou zasílány POŠTOU LETECKOU POŠTOU v rámci 3 obchodní den poté, co obdržíme vaši platbu.
2.V normálně jsme se budou posílat zásilky prostřednictvím E-paket do USA,bude to trvat asi 7-20days pro přijíždějící.
3.Čína Příspěvek Letecká pošta Zásilky obvykle trvá do 15-45 obchodní dny, aby se dospělo. Přesné dodací dny se liší podle různých zemí. Někdy trvat trochu déle , Vzhledem k Místním odeslání nebo z jiných důvodů . Mohlo by to jde více než 20 dnů ,děkujeme za pochopení.
4.Někdy budeme posílat zboží DHL NEBO FEDEX zdarma pro některé země, pokud objednávka je velký.(V případě, že balíček je velký objem ,můžeme to udělat )
POZNÁMKA : Kupující bude odpovědný za daně ,cla a jiné poplatky během dopravy ! Všechny položky by měly být odeslány na aliexpress ověřit adresu.
Podmínky Prodeje
Pokud nejste spokojeni s bodem z jakéhokoli důvodu, to může být vráceno v původním stavu do týdne po obdržení. zašleme vám plnou náhradu spolu s náklady na dopravu, jakmile obdržíme položky. Ale kupující má zaplatit za zpáteční přepravu.
Zpětná vazba
Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! : ) Pokud nejste spokojeni s produkty a služby,prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negotive a a neutralfeedback. Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás. Děkuji!!! : )
Doprava zdarma 17x23cm nebesky modrá Barva Tažná Organza Šperky Tašky Embalagem Para Presente Vánoce /Svatební Dárkové Tašky 100ks/lot Velkoobchod

Vlastnosti

Značka:
KoMee
Typ Položky:
Organza dárkové tašky
Velikost:
17cmx23cm
barva:
Sky Modrá barva
Materiál:
organza
použití pro:
dárek ,šperky ,Sušené květiny, kosmetiku, bambusové uhlíkové atd.

Nejlepší nabídky v této kategorii