• Čerstvé
5x5ft vánoční fotografie pozadí Umění tkaniny novorozence&pet fotografie, pozadí studio pozadí D-1983

5x5ft vánoční fotografie pozadí Umění tkaniny novorozence&pet fotografie, pozadí studio pozadí D-1983

Kč 195.00
Kč 300.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


O naše značky HUAYI Jsme profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým. Naše zázemí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka. Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.
2 druhy materiálů
Umění Tkaniny (Výchozí )
(jemné pletení,měkké,0,3 mm tloušťka ,nízká hmotnost ,non-glare)
Umění Tkanina je nejvíce prodejný materiál, tento materiál je lehký, malý vodotěsný, mírně průsvitný.Vzhledem k non-reflexní, je vhodný pro vnitřní použití.Tam budou nějaké vrásky, když otevřete balíček, potřebuje csutomer k žehlička na zadek, odstranit vrásky(ne celé).
a co je nejdůležitější,je to nákladově efektivní.
Bavlna, Polyester ( Vyšší Cena ,obraťte se prosím na prodejce, pokud chcete )
Srovnávat umění tkaniny pozadí, bavlna a polyester v pračce, odolné bezešvé,reuseable ,skládací,není reflexní,jasné a bez vrásek!
V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.Silné,odolné,světlé barvy,žádný šev.Může být použit vícekrát,vhodné pro Profesionální Fotografy a Fotografické Ateliéry.
To je preferovanou volbou pro fotografy.To lze složit pro snadné přenášení.
Dalších kusů nábytku nemůže děl ní služby,Prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo otvoru 2.Válcované odesílání pozadí 3.Lze přizpůsobit tak, aby jakékoli velikosti 4.Pozadí lze přizpůsobit vzor,přidávat fotografie,měnit barvu/styl 5.Drop shipping 6.Zejména urychlené,Zpracované objednávky do 24-48 hodin a odeslány. F&Q : Jaký je rozdíl mezi tenkou vinyl(art látka) a polyester?
A : Tenký vinylový materiál : Není vodotěsné;Mohou být použity pouze pro vnitřní fotografie;Více pro jeden-čas použití.Maximální bezešvou šířku 300 cm
(další obchody : maximální může být řez 180cm,větší velikosti pozadí musíte být sestříhané;)
Polyester Materiál : Silnější ,Maximální bezešvou šířku 300 cm,Lze prát a žehlit;skládací, snadno se přenáší,nízkou cenu, Lepší kvalitu!Může být použit jak pro vnitřní a venkovní fotografování, Může být používán a skladován po dlouhou dobu.Pro polyester pozadí,můžete prát, nebo žehlit, aby se odstranily záhyby,záhyby jsou snadno odstraněny.
Q : Jak mohu přizpůsobit pozadí na prodej?
A : můžete odeslat uživatelské informace a rozměry na náš zákaznický servis prostřednictvím Konverzace nebo Pořadí Zpráv. Naši designeři vám navrhnou pro vás.
Q : Jak mohu upravit pozadí není na prodej?
A : můžete odeslat obrázky nebo nápady a velikost, kterou chcete na náš zákaznický servis, a naši designéři se bude snažit navrhnout podobné pozadí pro vás.
Q : mám soubory mohou být vytištěny přímo, jak poslat k vám?
A : Prosím, řekněte nám velikost, kterou chcete.
Pixel obrazu je nejlepší více než 3000px * 3000px, nebo rozlišení alespoň 300dpi,jinak se tisk nebude rozmazaný.
Q : Jak si přizpůsobit pozadí?
A : můžete odeslat přizpůsobit informace podle čísel na obrázku.
Náš návrhář bude vykreslování pro vás, pak vám pošlu vykreslování potvrdit.
Q : Jak dlouho to bude stát poslat pozadí na mě?
A : potřebujeme 2-4 pracovní dny vyrábět poté, co si objednáte.Obvykle je třeba poslat do Spojených Států 12-20 pracovních dnů, Evropa, Asie, Oceánie trvá 15-30 pracovních dnů. Afriky, Jižní Ameriky trvá 25-60 pracovních dnů. Poznámka Brazílii trvá 40-90 dnů. Pokud jste touží Dostat balíček, prosím, kontaktujte nás, aby si vybrat rychlé dodání

Vlastnosti

Značka:
HUAYI
Číslo Modelu:
D-1983
Styl:
Děti
Typ:
Sprej Maloval
Balíček:
Ano
Materiál:
umění tkaniny

Nejlepší nabídky v této kategorii